Skocz do zawartości

Seneca Foods


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :wacko:

W tym roku postanowiłem zacząć przygodę z WAT znalazłem ofertę która mnie interesuje w przetwórni owoców i warzyw :D w stanie Wisconsin.

Firma nazywa się SENECA FOODS. Może ktoś z was pracował kiedyś u tego pracodawcy? Chciałbym poznać opinię na temat samej, warunków i oczywiście nadgodzin :)

Z górydziękuje

P.S. Mam do wyboru lokalizację:

-Mayville

-Oakfield

-Gillett

-Cumberland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

witam, ja nie bylam, ale moi koledzy byli (dwoch to kilka razy) i mowią, ze godzin pracy jest w brud- szczegolnie jak sezon ruszy pełną parą... i wtedy tak do konca. Praca jest łatwa, ale monotonna...caly dzien (tydzien, miesiac) robisz to samo, ale w sumie czego innego mozna się spodziewać po pracy w fabryce :). pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
witam, ja nie bylam, ale moi koledzy byli (dwoch to kilka razy) i mowią, ze godzin pracy jest w brud- szczegolnie jak sezon ruszy pełną parą... i wtedy tak do konca. Praca jest łatwa, ale monotonna...caly dzien (tydzien, miesiac) robisz to samo, ale w sumie czego innego mozna się spodziewać po pracy w fabryce :). pozdrawiam.

Hej, anabanana masz jakis namiar do tych swoich znajomych ?? gg8734876

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...