Skocz do zawartości

Seneca Foods


Rekomendowane odpowiedzi

Hejka, ja się w sumie zastanawiam nad tą oferta pracy w seneka food, bo są jeszcze wolne miejsca przez biuro BTC w Glencoe, Blue Earth, Mayville w stanie Minnesota ale trochę się waham, bo nigdy nie byłam na w&t i w dodatku sama;p może są jakieś osoby, które tak samo jak ja chciałyby wyruszyć w taka podróż??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 miesiące później...

Seneca foods nie jest dobrym pracodawcą (nie licząc fabryki seneci w Gilette która ma długi sezon). Sezon zaczyna się późno (średnio 30 lipca o kończy 20 wrzesień) fakt że przez ten czas jest duzo godzin (około 72 w tygodniu ale biorąc pod uwagę stawki jakie seneca daje pokryje to koszty programu i utrzymania w USA). Sezon jest krótki. Program wyjazdowy do seneci powinien nazywać sie work bo na travel ludzie nie maja pieniędzy (oczywiście po odliczeniu kosztów programu i utrzymania w USA) no chyba że ktoś je raz dziennie to może na wyjazd do pobliskiego stanu mu wystarczy.

Housing w seneca to żenada pokoje wieloosobowe (jak w noclegowniach), łazienki i toalety na zewnątrz. Jest problem coś wynająć na własną rękę ponieważ fabryki seneci mieszczą się w małych miejscowościach a te nie obfitują w bogatą ofertę noclegów na wynajem.

Wakacje spedzone w senece należy uznać za stracone.

W skrócie nie polecam tych fabryk no chyba że ktoś czerpie przyjemność z pracowania anie podrózowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...