Jump to content

stopa

Użytkownik
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

Recent Profile Visitors

1,113 profile views
 1. dziwne, bo dzwoniłam do Ambasady i powiedzieli, że są spotkania w sprawie wiz B2 i, że są normalnie wydawane
 2. słuchajcie, a czy czasem teraz nie jest wstrzymanie wydawanie wiz turystycznych, ze względu na COVID??
 3. dziękuję wam wszystkim za odpowiedzi! jesteście bardzo pomocni! Wydaję mi się, że na początku powinnam dowiedzieć się czy rzeczywiście moja wiza jest już nieważna, czyli skontaktować się z ambasadą Stanów Zjednoczonych w Polsce?
 4. ogólnie to był mój trzeci raz w Stanach, więc Wize już mam 3 lata. Pierwszy raz na tak długo, poprzednio byłam na miesiąc - dwa lata temu i 10 lat temu na work & travel. Teraz przyleciałam do Stanów 30.08.2019 ( o godz. 23:55!) i miałam powrotny lot 29.02.2020 i obok pieczątki urzędnik, przy opuszczeniu lotniska w Stanach napisał obok literkę R, przy tym nic mi nie mówiąc o co chodzi, więc sama reasumuję, że powodem może być ten jeden dzień za długo. Nie wiem czy to już w systemie widnieje, czy dopiero w momencie gdy wyląduję w USA, urzędnik, widząc te literę obok pieczątki stwierdzi, że
 5. nadmienię jeszcze, że obok pieczątki mam literkę R, co może według mnie oznaczać refused lub rejected :'(( ktoś wie co to oznacza?
 6. zwyczajna pomyłka/przeoczenie, bo miałam pieczątkę do 28-go lutego, a wyleciałam 29-go lutego, bo akurat tego roku jak rzadko kiedy luty miał 29 dni...i fakt nie ogarnęła tego ;( a teraz ten jeden dzień może być bardzo kluczowy :'((((( a to skoro moja wiza jest unieważniona jak piszesz to może mogłabym wjechać na ESTA?
 7. a co w sytuacji jeśli przekroczyłam swój pobyt w Stanach na wizie B2, niechcący o jeden dzień?
 8. Witam chcę wysłać do Stanów koledze lekarstwa na stwardnienie rozsiane - 2 opakowania i kosmetyki. Wydaję mi się, że najlepszym rozwiązaniem będzie Global Express. Czy powinnam dołączać deklaracje celną CN22 LUB CN23? Pytam, ponieważ obawiam się, że jeśli wpiszę w deklaracji dane leki mogą paczkę mi z powrotem odesłać, bo nie mam paragonu. Czy może w deklaracji wpisać kosmetyki i liczyć na łud szczęścia, że paczki nie otworzą?
×
×
 • Create New...