Jump to content

margherita_s

Użytkownik
 • Content Count

  524
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

margherita_s last won the day on May 31 2020

margherita_s had the most liked content!

Community Reputation

142

About margherita_s

 • Rank
  Rezydent FORUM

Recent Profile Visitors

2,315 profile views
 1. Ja używam normalnych przypraw do kurczaka, Montreal Chicken albo Garlic and Herb.
 2. O widzisz, to trochę inny przepis, ale widzę że i tak bardzo podobny. Najlepsze jest, że ja nigdy tej sałatki nie jem, jakoś tak nie moje smaki, robię dla innych
 3. Tak powiem średnio to przeszliśmy, ale każde z nas miało zupełnie inne objawy (oprócz zmęczenia, jedyny wspólny). Ja: gorączka, kaszel, ciągły ból w klatce piersiowej - ten ból był najgorszy, ale zrobiłam rentgen płuc i niby nie było żadnych zmian. Mąż: ból głowy, utrata węchu i smaku.
 4. Salatka warstwowa: kurczak, ketchup, por, ogórek konserwowy, majonez, kukurydza, kapusta pekińska z wegeta, jeszcze raz ketchup i majonez, papryka. Ja nie przepadam, ale moja amerykańska rodzina uwielbia. Mówia na to Whopper Salad, bo im przypomina w smaku Whoppera z Burger Kinga.
 5. Jak zwykle moje popisowe danie, czyli sałatka gyros. Wszyscy to z jakiegoś powodu uwielbiaja, więc robię zawsze na Boże Narodzenie, Wielkanoc i Thanksgiving. Poza tym bigos, szarlotkę i ciasteczka. Resztę zrobi teściowa
 6. Też tak myślałam, gdy zachorowałam. Pierwsze objawy miałam w niedzielę, spedzalam całe dnie z mężem aż do wtorku, gdy zrobiłam test i wyszedł pozytywny. Wtedy przeniosłam się na "kwarantanne" do drugiej sypialni, no ale w dalszym ciągu korzystaliśmy z tej samej kuchni i łazienki. I się jakimś cudem nie zaraził. Złapał natomiast miesiąc później od kolegi z pracy.
 7. Problem polega na tym, że Ty zminusowales prawie 20 moich komentarzy sprzed kilku tygodni i miesięcy (specjalnie musiałeś wejść na moje konto i je wyszukać) - właśnie to jest przykład chamstwa i prostactwa. O tak, mam Twoje wiadomości, tutaj jest jedna z nich. Nie zminusowales moich komentarzy dlatego, że Ci się nie podobały i wprowadzalam nimi ludzi w błąd, tylko z zemsty za to, że ja dałam Ci minusa. A więc ewidentnie coś tutaj jest nie tak. To nie ja się na Tonie wyżywam mój drogi, tylko odwrotnie.
 8. Admini, tak tylko chciałam dać znać, że użytkownik @Pete usilnie minusuje wszystkie moje komentarze, nie wiem o co chodzi, ale może potrzebuje jakiegoś ostrzeżenia?
 9. Pierwsze słyszę. Ja zawsze przełączam Kindle'a na tryb samolotowy i zaczynam czytać już przed startem, nikt mi nigdy nie zwrócił na to uwagi. Racja, zapach tradycyjnej, papierowej książki jest cudowny, czasami takie zamawiam, ale ogólnie jestem wygodnicka i z Kindlem się nie rozstaje.
 10. Polecam Kindle'a i eBooki, super wygoda, nie zagracasz domu kolejnymi książkami. Ja uwielbiam, zdecydowanie bardziej niż tradycyjne książki.
 11. Ja miałam covida 3 tygodnie temu. Najdłuższe i najgorsze objawy to kaszel i ciągłe uczucie ściśniętej klatki piersiowej, do tego ogromne zmęczenie. Ogólnie nie polecam
 12. 100% prawda. Mając wygodne, dobre życie w Polsce nie ma zupełnie sensu przenosić się do US, no chyba że masz na starcie zapewniony bardzo dobry zawód, który pozwoli na życie na tym samym poziomie co w PL. Emigracja do US tylko po to, żeby móc się pochwalić faktem, że się mieszka w Ameryce to bezsens zupełny.
 13. Mieszkacie w Cleveland, dobrze pamiętam? Jest tam sporo Polonii, spróbuj zapytać na grupie Polish Community in Cleveland, może ktoś będzie mógl pomoc, polecić kogoś itp.
 14. Ja czekałam nieco ponad miesiąc. Wyrobili się w ostatnim momencie, tuż przed tym jak podpisywałam umowę o nową pracę, więc było trochę stresu. Ale ja też czekałam z wysłaniem wniosku trochę, nie zrobiłam tego od razu jak otworzyło mi się 90 dniowe okienko, więc na pewno jak wyślesz petycje teraz, to przełożenie otrzymasz na czas. Co do odcisków, teraz najczęściej biorą te odciski sprzed 2 lat bo covid, ale co najlepsze, nie oddają już opłaty za nowe odciski, przepada ☹️
×
×
 • Create New...