Skocz do zawartości

Zniszczona Wiza Turystyczna


Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie. mam wize turystyczna ale przerwala mi sie ona ...bylam na lotnisku podczas pobytu w usa (bylam na j1) i sie pytalam czy moge na niej wjechac do usa a pan na lotnisku powiedzial ze nie ma problemu bo wszystkie potrzebne numery nie ulegly zniszczeniu...ale slyszalam ze mimo tego musze aplikowac o nowa;(to troche chore bo nie wiadomo czy dadza mi znowu wize na 10 lat:(((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze nie wierz Panu na lotnisku bo zapewniam Cie, ze mozesz od urzednikow tego samego szczebla uzyskac sprzeczne informacje, a zwlaszcza od tych, ktorzy udzielaja Ci prawa wjazdu do USA, mam wielu znajomych przekraczajacych granice USA/Kanada i maja takie cyrki z tymi urzednikami czasami, bo kazdy mowi ze ma racje a poprzednik sie pomylil ;-)

ja Ci proponuje zadzwonic do konsulatu/ambasady i zapytac co w takim razie nalezy zrobic, nie mam pewnosci ale szukam na stronach, ale z tego co pamietam to wizy takiej nikt Ci nie wymieni, musisz proces rozpoczac od nowa, czyli w gre wchodza oplaty, wnioski itp. jest oczywiscie ryzyko, ze przy ubieganiu sie o wize poprostu Ci jej nie dadza, ryzyko niewielkie ale zawsze

wez pod uwage ze problem mozesz miec nie tyle z wjazdem do USA na przerwanej wizie (bo przeciez o ile czytelna to urzednik bedzie mogl sprawdzic jej waznosc) o tyle Polskie sluzby graniczne Cie nie przepuszcza, albo nie wydadza Ci karty pokladowej.

lepiej dmuchac na zimne ;-) pewnie wiele zalezy od tego jak bardzo ta wiza jest uszkodzona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...