Skocz do zawartości

Miami Z Ef


Rekomendowane odpowiedzi

No to o tych latynosach to juz slyszalam od znajomej :lol: podobno wiecej niz amerykanow, i ze sa niebiezpieczni :) a jak z wejsciem do klubow, ja w dniu wyjazdu bede miala ukonczone 18 lat, dam rade gdzies wejsc czy wszedzie trzeba miec 21 ? czy jest duzo czasu wolnego ? sorry za tyle pytan ale najlepiej sie dowiedziec od osoby ktora tam byla :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być ciężko, bo ja jak byłam brakowalo mi tylko 3 miesięcy do 21 i nie weszłam do 2/3 klubów... w Space wpuszczają od 18 roku życia. A do innych to jak się przyfarci osobie, to wejdzie... Czasu wolnego jest baaardzo dużo... Latynosi, których ja spotkałam byli bardzo ok, ale głośni :lol:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Mam pytanie!!!

tez chce wyjechac do USA - chociazby na nauke jezyka - czy mozecie mi opisac krok po kroku jak wy to zalatwialyscie!?!?!?!

Mozecie na forum lub na prv mnie to wszystko obojetnie - byle byla odpowiedź!!!

P.S. W jakim stopniu trzeba znac jezyk, czy sa jakies testy, no i ile to kosztuje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muchamet... pierwsze co to wejdź na stronę http://www.ef.com i zapoznaj się z ofertą jaką mają -> ceny, miasta w jakich oferują kursy etc., zamów katalog...

Następnie jak coś wybierzesz, to robisz rezerwacje, wpłacasz zaliczkę, dostajesz potrzebne dokumenty do ubiegania się o wizę, idziesz załatwić wizę do Ambasady USA, później wpłacasz całą kwotę i lecisz.... oczywiście bilety lotnicze załatwiasz sobie albo sam, albo szkoła oferuje pomoc...

Języka znać nie musisz... Możesz zacząć od 0... Ja uważam, że lepiej jednak znać chociaż te podstawy, żeby nie mieć stresu podczas ubiegania się o wizę, ani podczas rozmowy na lotnisku w USA z urzędnikiem... Testy kwalifikujące Cię na konkretny poziom odbywają się już w szkole, do której polecisz się uczyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy, w jakim miesiącu. Jeśli czerwiec, to już ostatni czas, bo później z papierkową robotą możesz się nie wyrobić. A jeśli lipiec, sierpień, to jak najbardziej do końca maja myślę, że można załatwiać. Kwestia tylko czy mają miejsca...

Aby wyjechać na kurs językowy trzeba mieć minimum 15-16 lat... górnej granicy nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie. Ponieważ żeby móc pracować musisz mieć odpowiednią wizę dającą zezwolenie na pracę, a to raczej nierealne aby dostać w ambasadzie...

Poza tym EF prowadzi tylko kursy... jeśli byś chciał pracować to nie jedź na kurs, tylko na Work and Travel...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...