Skocz do zawartości

Sprawa W Sadzie Pracy A Emigration


zajacowa78

Rekomendowane odpowiedzi

a nie lepiej poprosic kolegow, zeby pojechali do Pana pracodawcy i swoja obecnoscia zainspirowali go do wyplacenia pieniedzy?

kolega mial podobny przypadek :-) poprosil znajomych, pojechalo kilka osob, (chyba dwa samochody) i w ich obecnosci kolega zapytal co z ta wyplata :-)

obylo sie bez przemocy fizycznej :-) czysta psychologia :-)

pracodawcy zatrudniajacy osoby nielegalne czesto nie placa, straszac te osoby, ze zglosza ich nielegalny pobyt itp. prawda jest jednak taka, ze taki pracodawca moze miec wcale nie mniejsze "przyjemnosci" jesli zglosi sie do odpowiednich urzedow ze zatrudnia osoby nielegalne :-) to nie jest latwe ale trzeba to umiec wykorzystac :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Rademenes. Tez myslalam o tym, ale goscia jest trudno namierzyc , pracuje w terenie, ma biznes w roznych lokalizacjach, trudno zgadnac kiedy gdzie bedzie, a adresu domowego nie znam, nawet gdyby to ma 2 domy i do tego spi po hotelach. Moze dlatego ze wiecej ludzi go sciga o kase haha

Dzwonilam do department of labor i powiedziano mi ze nie mam sie czego bac. Bylaby to sprawa jego slowo przeciwko mojemu bo placil cashem i uwowa byla ustna. Prawda jest po mojej stronie, ale on to cwaniak i martwie sie ze mnie tam zagada. Naprawde nikt bez papierow nie mial sprawy w sadzie pracy? Poradzcie cos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...