Skocz do zawartości

Zaswiadczenie Lekarskie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ;-)

Dowiedziałem sie ze przy podrozy do USA liniami lotniczymi British Airways ( i pewnie nie tylko nimi ) w raz z lekami konieczne jest posiadanie aktualnego zaswiadczenia lekarskiego stwierdzajacego o koniecznosci zazwywania danego leku najlepiej w jezyku angielskim. Moj lekarz nie zna specjalnie angielskiego i zgodzil sie bym to ja przyniosl mu formulke w jezyku angielskim ktora on sobie tam tylko podbije. Cos pewnie moglbym sklecic ale nie chce czegos spierniczyc i miec przez to potem klopoty bo tak biegly w jezyku angielskim to ja niestety nie jestem. Dlatego zwracam sie do was z prosba o pomoc.

Oto jak mniej wiecej chcialbym zeby wygladal tekst. Prosilbym w miare mozliwosci o przetlumaczenie tekstow pogrubiona czcionka.

Rozpoznanie : w/w jest leczony z powodu : ( tu bedzie nazwa choroby )

Wskazane systematyczne i przewlekłe zażywanie leków takich jak : ( tu wypisze konkretne leki )

Cel wydania zaswiadczenia : celem wyjazdu do USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialam ksera wszystkich recept lekow, ktore ze soba wiozlam. Oprocz tego zaswiadczenie:

Kamila X has (tu nazwa choroby po angielsku oraz lacinie).

Kamila X takes 50 mg (tu nazwa leku) daily.

(Tu nazwa leku po lacinie wraz z dawka)

Podbite, podpisane, chociaz nikt nie sprawdzal, ani nie patrzyl.

Oprocz tego mialam w papierach medycznych na K1 wpisane co biore, ile i od kiedy, wiec bylam zabezpieczona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...