Skocz do zawartości

Alaska Wat 2009 - Togiak


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 48
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

witam

ja bylem na togiak w 2007

nie bylo zle, choc praca od 8 rano do 2 - 3 w nocy przez miesiac ( dzein w dzein) jest dosc hmmm ( nieprzyjemna? ) :)

ale mozna niezle zarobic, szczegolnie przy tym kursie :)

aa i polecam prace szczegolnie na fish housie ( ekstra supervisor :P ) ]:->

acha i dodam na koniec ze lece tez w tym roku ,

wiec do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musher

wylot masz pod koniec czerwca, i praca trwa ok 6 tyg. i w zaleznosci od sezonu moga cie przeniesc do innej fabryki( jesli bedziesz chcial) . Jak bys chcial sie zdecydowac to musisz sie spieszyc, bo miejsc ubywa. jak bedziesz chcial to podam ci numer kontatowy

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam parę pytań na które mam nadzieje ktoś udzieli mi odpowiedzi:) Mianowicie chciałbym w tym roku polecieć na Alaskę do pracy właśnie z tym Panem Pawłem Kosickim i chciałbym się dowiedzieć czy ktoś już z nim był może w roku 2008 na Alasce, jak ta praca wyglądała i czy jest to opłacalne mam na myśli zarobki gdyż słyszałem wiele opinii na temat wyjazdów na Alaskę i jedni bardzo polecali bo zarobili spore sumy inni natomiast odradzali bo wychodzili na 0 albo i na minusie. Czy ktoś mógłby mi udzielić informacji ile można zarobić w te 6 tyg tak realnie? Interesuję mnie wyjazd na dłużej niż 6 tyg bo myślę ze krócej nie bardzo się opłaca i dlatego też czy jest 100% gwarancji że po 6tyg dostanę przedłużenie kontraktu? pozdrawiam GOrąco WOjciech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...