Skocz do zawartości

Nie Taki Szybkie Obywatelstwo


buli

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam sie oczywiscie z Pania Karina! Jak zwykle ma racje. Po pierwsze nie kazda aplikacja o Obywatelstwo jest taka sama- zalezy kto jaki ma status..itd.Poza tym - moze opisze przyklad mojego Meza! Jest rezydentem w USA 28 lat! -przez caly czas placil skrupulatnie podatki/rok w rok/nigdy nie opuszczal USA nawet na krok- a jeszcze do tego wybral sobie ten Kraj- poniewaz przyjechal w latach 80 - jako uchodzca!!!Gdy teraz aplikowal o Obywatelstwo to oczywiscie spotkala Go podobna procedura- tylko , ze...... troszeczke dluzsza niz zwykle!- tak jak nam przepowiedziala dobra wrozka-Pani KARINA!.Ale chce Wam opowiedziec co spotkalo mojego Meza poza tym.Otoz aplikacje N-400 zlozyl ww lipcu 2007- nastepnie dostal wezwanie na odciski palcow na pazdziernik 2008.-oczywiscie pojechal do Nowego Orleanu/-Louisiana/-ale tam urzedniczka stwierdzila, ze ma jakies zadrapanie na palcu i nie moze tego przyjac. No i kazala mojemu Mezowi stawic sie w kazda nastepna srode do godz.?np.... nie pamietam- w celu oddania jeszcze jednych odciskow palcow. Ale!!!! zaznaczyla przy tym, ze wcale nie musi przyjezdzac z tym do Nowego Orleanu- tylko moze to zrobic w lokalnej Policji i Oni przesla to do Nich. NIC BARDZIEJ BLEDNEGO- ja to stwierdzila Pani Karina - Oni nie znaja aktualnych przepisow!!!.Co sie okazalo- oczywiscie po dwoch tygodniach- zeby byc pewnym- moj Maz poszedl zrobic takowe odciski- oczywiscie tez odsylali Go od Annaniasza do Kaifasza- ale w koncu zrobili te odciski i dali mu to wydrukowane.Moj Maz chcial to natychmiast wyslac poczta do USCIS-w Nowym Orleanie- ale mnie cos "piknelo"- i prosilam zeby zawiozl to osobiscie.I CALE SZCZESCIE!!!Bo gdy pojechal z tymi odciskami to byl -PONIEDZIALEK- no i po pierwsze Urzedniczka stwierdzila, ze takich odciskow nie honoruja, a poza tym nie jest dzien przyjec.No to Mojego/ z reguly nadzwyczaj spokojnego i pokornego Meza - szklag trafil!!-/wreszcie..ha..ha/-i probowal wyjasnic, ze wlasnie tak kazala Mu zrobi poprzednia Pani Urzednik!!- ale od slowa do slowa uslyszal ta dyskusje chyba? Superwaisor/przepraszam za bledy/ i natychmiast powiedzial- a kto tak Pana poinformowal- zreszta niewazne choc Pan zrobimy nowe i bedzie zalartwione.No i stalo sie po tych nastepnych......odciskach wkoncu przyslali na egzamin na 10 Marca- Ale w sumie to trwalo 19 mcy.- to chyba rekord!! zna ktos inne z LA.Pozdrawiam wszystkich a szczegolnie Pania Karine

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wlasciwie- Magnum- wycofuje swoje przeprosiny! Uwazam, ze napisalam na temat.Jestem po prostu troszeczke przestraszona - poniewaz dopiero wchodze na to Forum! Ale Ty- udzielasz zwykle komentarzy o bardzo malej zawartosci wiedzy.A poza tym lubisz krytykowac zamiast dac jakakolwiek konkretna odpowiedz.Jezeli nie jestes w temacie to powstrzymaj sie od komentarzy - bo to co robisz jest zenujace. Nikomu w ten sposob nie pomagasz- a na tym Forum - o to wlasnie chodzi! Chcesz zablysnac a nie pomoc!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...