Skocz do zawartości

Które Biuro Wybrac!


Rekomendowane odpowiedzi

polecam ACP jesli chodzi o solidnosc i znizki dla stalych klientow,

raz tylko zdarzylo sie ze sprzedali mi bilet do NY mimo tego ze lacialem do Waszyngtonu, ale potraktowalem to jak przygode i polecialem do NYC bez rezerwacji hotelu i nie majac pojecia jak i kiedy dotre do Waszyngtonu. i poradzilem sobie:))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 3 tygodnie później...

ja wlasnie jade z go2usa, bylam w zeszlym roku na fullu teraz jade juz na selfie i jestem bardzo zadowolona. koszty to 499zl wpisowe a za program to zaleznie od dlugosci pobytu ale z tego co wiem sa najtansi, a co biletu to tez mam biuro ktore porzadnie i tanio wszytsko zalatwia- jest tansze nawet od kupowania sobie samemu przez internet biletu takze jak ktos zainteresowany moge dac namiar. pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy później...

radzę CCUSA - poza tym radze się upewnić, czy biuro w polsce ma swoje zaplecze w USA, bo chyba nie wszystkie mają.

o plusach z tym związanych pisałem już w innym temacie: http://www.usa.info.pl/board/index.php?s=&...st&p=101383

co do kosztów: kapitanie Żbik - powinieneś uściślić: twoja opcja w btc nie jest regularnym kosztem za program; do tego dotyczy tylko repeater'ów. nie wiem, czy juha wraca czy nie, ale gdyby wracal, to chyba nie pisałby nowego tematu.

mowiac o swoich kosztach mógłbyś uprzedzic zainteresowanych, jakiej opcji dotyczą. (zakładam, że nie wszyscy forumowicze wiedzą, że wracasz :( )

"jakieś" 700... chyba troche ześ zaniżył? ;)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...