Skocz do zawartości

Koniec Waznosci Zielonej Karty


Tiger

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Witam wszystkich moja sytuacja wyglada nastepujaco dostalem sie do usa dzieki wizie narzeczenskiej po ktorej otrzymalem zielona karte ktora jest wazna przez 2 lata i jej waznosc konczy mi sie w tym roku w czerwcu. Moje pytanie jest takie jakie znowu dokumenty musze wyslac do uscis i kiedy mam to zrobic. Z gory dziekuje za pomoc i w razie pytan bede sie odzywal znowu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tiger na stronie uscis.gov masz wszystko

masz conditional residency teraz ubiegasz sie o usuniecie tej warunkowej rezydentury - znajdziesz forme na stronce urzedu imigracyjnego ktora trza wypelnic, dolaczasz dowody wspolnego zamieszkania i w ogole wspolnego zzycia i to wszystko - koszt z odciskami palcow 545 usd - wysylasz nie wczesniej jak 90 dni przed wygasnieciem zielonej karty (tak jest w instrukcji )

ja wlasnie przez to przeszedlem i czekam na zielona ale dostalem juz adnotacje ze moja petycja zostala zaakceptowana i moj status jest odnowiony z takim i takim dniem - a zielona powinna byc teraz na 10 lat wiec zobaczymy jak przyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...