Skocz do zawartości

Wa?ne sprawy!!


Rekomendowane odpowiedzi

Niech mi ktoś 3askawie powie co mam napisac w Introducing letter, bo sam nie wiem o co tam chodzi. W ogóle to czy musze od razu wp3acaa te 526 Euro po otrzymaniu placement letter, skoro nie znam jeszcze ?adnych detali mojej pracy, ani nie wiem czy dostane wize?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz, ja dostalem najpierw papiery wizowe a potem dopiero plejsment quarantee, wiec po wyslaniu papierow wizowych dostalem to co Ty zeby zaplacic 526, zaplacilem i wyslalem po jakims tam czasie mam juz wszystko u nich w Warszawie i nie mam miejsca na campie, nie wiem dokad pojade, a czekam na rozmowe z konsulem, na twoim miejscu bym normalnie placil i nie wnikal - ja tak zrobilem :lol: A na rozmowe z konsulem to sie boje tez, ze nie dostane, ale to malo prawdopodobne, ja mysle pozytywnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to czy musze od razu wp3acaa te 526 Euro po otrzymaniu placement letter, skoro nie znam jeszcze ?adnych detali mojej pracy, ani nie wiem czy dostane wize?

Musisz zrobic to, o czym mowi umowa, ktora zapewne podpisywales. Takie sa zasady na tym rynku, co nie oznacza, ze masz powody do zmartwien! C'est la vie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja napisalam w introducing letter cos o sobie,skad jestem co robie,jakie mam doswiadczenie, i zapytalam sie dokladnie co bede robic,jakie beda moje obowiazki,itd. jakis czas temu odpisal mi moj pracodawca i wszystko dokladnie wyjasnil.

kase musisz zaplacic do 2 tygodni od przyjscia placement letter,w innym wypadku,mozesz miejsce stracic.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
wybacz tak glupie pytanko...ja niczego takiego nie podpisywalam :? dlatego sie zdziwilam :wink:  

:wink:

Nie ma glupich pytan, Malenko! :( A wydaje mi sie, ze placement guarantee gwarantuje tylko CAMP America, to byc moze powod, dla ktorego nie spotkalas sie z tym okresleniem. Wnioskuje zatem, ze prawdopodobnie jedziesz z innego biura. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...