Skocz do zawartości

Przesy3ka USA->PL


Gość nugg

Rekomendowane odpowiedzi

"w miare tanio" i "szybko" nie idzie w parze:) Droga morską jest zdecydowanie najtaniej, jestem tego pewna, przesy3ka idzie jednak pare tygodni. Gdzieś widzia3am nawet porównanie cen... jak znajde tą stronke to jeszcze podeśle.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy takze skad chcesz wyslac... :shock:

W Chicago, generalnie w Illinois, ale takze w Michigan, Ohio, moze jeszcze gdzie indziej, mozna nadac paczke w Doma Shipping&Travel lub innych polskich agencjach... Adresy niektórych placówek znajdziesz np. tu: http://www.wietrzneradio.com/sponsorzy.asp?letter=D .

Dodatkowo oczywiscie Polamer... :)

Z tym zas absolutnie sie zgadzam: ""w miare tanio" i "szybko" nie idzie w parze:) Droga morską jest zdecydowanie najtaniej, jestem tego pewna, przesy3ka idzie jednak pare tygodni."

Pozdrawiam,

DAWID

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Moim znajomy paczka morska szla 3 tyg.

Ja nie chcialam placic za lotnicza prawie 2 razy wiecej niz za zwykla, wiec znalazlam taki oddzial, gdzie nie bylo podzialu na lotnicze i morskie, tylko na lotnicze i zwykle (ale o co chodzi?:lol:

Lotnicza mia isc do tyg., a moja "zwykla" szla ok.10 dni.

Ponadto mozna bylo sprawdzac na biezaco w internecie, gdzie jest aktualnie moja paczka.

No i rozne oplaty sa w roznych stanach. Mi o dziwo udalo sie taniej i szybciej wyslac z Kalifornii niz z Nevady (Nevada jest jednym z najmniej opodatkownych stanow, czyli najtanszych).

A moze po prostu ekspedientka mnie polubila i cos zamieszala? Bo faktycznie na wiesc, ze jestem z Polski i po gadce o [beeep]ach zaczela byc niepokojaco mila:)

W kazdym razie nie zaszkodzi pochodzic i sprawdzic gdzie i co oferuja.

Marley.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...