Skocz do zawartości

Współpraca


loczyn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem młodym przedsiębiorcą który myśli nad importem towarów z krajów takich jak USA, Kanada, Chiny, Hong kong, Japonia i sprzedawaniu w Polsce.

Szukam ludzi z tychże krajów do współpracy w wysyłce do Polski. Towarami na jakie targetuje są samochody, motory, elektronika RTV i AGD etc.

Czego wymagam od współpracownika? Ambicji i chęci przede wszystkim! Osoba ta znając swój rynek czy to USA czy Kanada zorientowała się w segmentach gdzie towary są dużo tańsze od tych w Polsce.

Wszystko jest do obgadania. Na początku nie będzie to raczej wyglądać na zasadzie ciągłego przypływu towaru, ale małymi kroczkami można dojść do wielomilionowych obrotów.

Zapraszam wszystkich zainteresowanych do pisania na mój e-mail: loczyn@gmail.com

Pozdrowienia dla rodaków za oceanem! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Towarami na jakie targetuje są samochody, motory, elektronika RTV i AGD etc.

Co to właściwie znaczy??????? Może targetuję się. To byłoby fajne, trochę angielskiego, trochę polskiego.

Przepraszam, ale nigdy nie mogę się oprzeć, aby nie poprawić kogoś kto tak bardzo kaleczy polską mowę, szczególnie jak mieszka na stałe w tym kraju. Wybaczyć to można osobom które mieszkają za granicami kilka, lub kilkanaście lat, ale nie tym które mieszkają w Polsce na stałe.

Pozdrawiam rodaków za oceanem i tych w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...