Jump to content

david7211

Użytkownik
 • Content Count

  343
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

david7211 last won the day on September 6 2019

david7211 had the most liked content!

Community Reputation

3

About david7211

 • Rank
  Aktywny użytkownik

Kontakt

 • Strona WWW
  http://

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  NYC / Białystok
 • Zainteresowania
  bardzo szerokie

Recent Profile Visitors

2,623 profile views
 1. Zapierdziela i to nieźle, aż sam się dziwię :-)
 2. makdonald był podobno zbanowany, jeśli dobrze pamiętam,
 3. Nie byłem na forum od ponad 10 lat, chyba więcej, ostatni post był chyba w roku 2008 jeśli dobrze pamiętam, loguję się tym samym loginem, wszystko działa, jestem HAPPY, chociaż moja "prywatność" podpowiada co innego. Po tak długiej nie obecności mam nadzieję, że pomogę wielu użytkownikom opisując swe doświadczenia z emigracji do USA i powrotu do Polski, a jest tego sporo. Pozdrawiam
 4. Witam Mój kuzyn zamierza przenieść się na stałe z USA do Polski. Ma sporo rzeczy do zabrania, m.in. samochód, motor, itp. Poszukuje on teraz firmy która zajęłaby się tym, i wypatrzył ogłoszenie firmy która nazywa się INTERNATIONAL PERFECT TRADING z siedzibą w Summit (IL 60501). Oferują bardzo dobre ceny przesyłek, średnio o 40-50% niższe niż konkurencja. Poza tym mówią, że czas przesyłki u nich wynosi średnio 3 tygodnie, a u konkurencji 4-8 tygodni. Osobiście dla mnie wydaje sie to trochę naciągane, niższa cena, i to sporo w porównaniu z innymi, termin prawie o połowę krótszy. Firma ta twierdzi, że działają na rynku od 11 lat. Poniżej podaję dane firmy. Dziwne dla mnie jest to, że na swoich stronach internetowych nie podają nazwy firmy ani adresu, budzi to poważne u mnie podejrzenia. Jeśli ktoś zna tą firmę, lub miał jakiś z nimi kontakt, to bardzo proszę o napisanie o niej jakieś opinii, rekomendacji, itp. Dane firmy: International Perfect Trading 7801 W 60th Pl Chicago, IL 60501 http://www.wysylka.us http://www.kontenery.us
 5. Myślę, że to tylko czcze gadanie, żeby być jak najbardziej "cool", żeby pokazać jaką to "wykształconą, tolerancyjną i wyzwoloną" osobą się jest.
 6. Portland coraz bardziej mi się podoba , mam nadzieję, że tak jest w całym OR
 7. Mieszkasz w najpiękniejszym stanie USA i rozważasz przeprowadzkę do Chicago???? Nie mogę tego zrozumieć, ja nie mogę się doczekać kiedy w końcu będę mógł się wyrwać się gdzieś na stałe z Nowego Jorku (myślę właśnie o Kolorado lub ewentualnie Oregon/Washington - jedyne co może mnie skłonić do porzucenia myśli o Kolorado to brak oceanu)
 8. Osobiście uważam, że dałoby się to załatwić bez adwokata (jak pozostałe wszystkie sprawy imigracyjne) - pod warunkiem, że nie ma się nic na sumieniu.
 9. Polecam też stronę Urzędu Imigracyjnego: Wizy Imigracyjne dla Inwestorów w języku angielskim
 10. A może zamiast iPhona kupić jakiś naprawdę dobry telefon a nie szajs ???
×
×
 • Create New...