Jump to content

PannaMarianna

Użytkownik
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Ale wpisałeś we wniosku, że odmówiony Ci wcześniej wizy?
  2. Na lotnisku w San Francisco również wypełnia się w kiosku, mimo, że w samolocie (United) też rozdawali. Kiosk jest obowiązkowy, deklaracja papierkowa do kosza.
  3. Ja idąc do ambasady sama wypytałam wiele osób (pisałam nawet do yutuberów, którzy prowadzą kanały o życiu w USA i jak się tam dostali) czy ukrywali fakt posiadania tam chłopaka i odpowiedzi były takie, że nie warto nic ukrywać i oni nie mieli z tym problemów. Dla osób, które od lat w tym pracują bardzo łatwo jest odkryć kto ściemnia, wystarczy jedno, dwa pytania o dodatkowe informacje i coś zaczyna się nie zgadzać. Ja np. mogłam powiedzieć, że lecę sama zwiedzić Kalifornię, więc kolejnym pytaniem mogłoby być gdzie już byłam - Niemcy, Czechy, Słowacja, Egipt. Czy to jest typ samotnego podróżnika? I by się zaczęły schody i problemy, bo trzeba byłoby brnąć w kłamstwo. Domyślam się, że @margherita_s też odpowiedziała na jakieś pytanie, które nie było spójne z całością i zaczęli drążyć. Lecę dopiero w lipcu, ale jestem nastawiona pozytywnie, bo w końcu nie ja jedyna na tym świecie lecę z zamiarem odwiedzenia chłopaka
  4. Cześć, ja miałam wizytę (swoją pierwszą w życiu) 15 kwietnia w Warszawie. Mój wyjazd wiąże się z odwiedzeniem chłopaka (Amerykanina), czego nie ukrywałam i dostałam wizę Pan, z którym rozmawiałam (po angielsku) troszkę mnie o naszą znajomość wypytał, dlatego napiszę tutaj dokładnie jakie zostały mi zadane pytania, bo sama szukałam jakichś porad odnośnie wyjazdów do chłopaka i otrzymaniem wizy: - czy będę podróżować sama - do kogo jadę (powiedziałam wprost, że to boyfriend a nie tylko friend), - czy jest Amerykaninem - gdzie i jak się poznaliśmy (jak powiedziałam, że był tu jako żołnierz to zapytał mnie czy stacjonował w Poznaniu) - na ile chcę jechać - czym zajmuję się w pracy - kiedy ostatni raz widziałam się z chłopakiem - gdzie - czy mam dzieci Pan nie dał po sobie znać czy ma jakieś wątpliwości, ale to była ogromna ulga kiedy usłyszałam, że wiza przyznana Teraz czekam na kuriera. Pozdrawiam!
×
×
  • Create New...