Jump to content

Wiza Studencka

Recommended Posts

Tak dokladnie w poniedzialek mialem rozmowe z konsulem i otrzymalem wize turystyczna.

Ale ja odebrałem dzisiaj i okazalo sie ze jest na okres 3 tygodni pobytu na Florydzie i trzaz kombinuje jak to z robic zeby ewentualnie dostac wize F1

Jedziesz na florydke, modlisz sie przez 12h w samolociku zeby sie za bardzo na lotnisku imigration nie czepial :) i jak juz Cie wpuszcza na hamerykanska ziemie, orientujesz sie jakie tam sa szkole w ktorych mozesz sie uczyc angielskiego. Zazwyczaj te szkoly maja juz obcykane jak postepowac z obcokrajowcami i powinny za raczke Cie poprowadzic w gdzie i w jaki sposob masz zmienc sobie wize z turystyczna na studencka. Tylko kurcze ten czas - 3 tygodnie? Ale dla chcacego nic trudnego.

Tak dokladnie w poniedzialek mialem rozmowe z konsulem i otrzymalem wize turystyczna.

Ale ja odebrałem dzisiaj i okazalo sie ze jest na okres 3 tygodni pobytu na Florydzie i trzaz kombinuje jak to z robic zeby ewentualnie dostac wize F1

Czyli jednak nie było tak wesoło, jak się spodziewałeś.

A tak z ciekawości, bo nie 'rozmawiałam' jeszcze z kimś kto dostał taką wizę... Wpisałeś, że chcesz lecieć np. w maju na 3 tygodnie i dostałeś wizę, w której termin początkowy i końcowy jest równoznaczny z tym, co wpisałeś we wniosku? Czy dostałeś od tego poniedziałku na trzy tygodnie?

Chyba za dużo kombinujesz. Jak już dostałeś tą wizę to jedź i tak jak Ci napisano módl się żeby Ci się Immigration za bardzo nie przyglądało.

Aha jeżeli masz w wizie wpisany 3 tygodniowy pobyt to proponowałbym mieć bilet powrotny na "za trzy tygodnie".

I za trzy tygodnie wrócić, to może następną wizę dostaniesz na dłużej.

No i chyba z Dublina nici, bo stamtąd na Florydę nic nie lata...

Dostalem wize na okres 3 tygodni od momentu wlotu na teren usa.

A poza tym to z dublina cos tam chyba sie znajdzie zeby poleciec na FL.

Najwyzej new york a z tamtad to zawsze jakies polaczenie sie znajdzie na FL jesli nie samolotem to autobusem czy pociagiem

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...