Skocz do zawartości

Ktore Biuro Jest Najtansze?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was ponownie, w tym roku bede spedzal wakacje w New York, udalo mi sie zalapac prace w labolatorium AMA Labs :D)))

Mam takie pytanko, ktore z biur na chwile obecna jest najtansze???

Jak wg Was beda sie ksztaltowaly ceny biletow do NY na poczatku czerwca???

No i kto z Was bedzie w NY ??? :))))))))))

P.S.

Jesli ktos z Was nie wybraj jeszcze biura to mozemy zapisac sie razem, wtedy napewno jakas promocja sie znajdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sadzicie o takiej ofercie biura GoToUSA?

W dzisiejszej promocji koszty sa dla wersji z wlasnym pracodawca dla 1 osoby 

sa nastepujace:

program na 4 miesiace wraz z ubezpieczeniem - $325 (mozna placic w $) + 

499pln (oplata wpisowa) + $35 SEVIS (mozna placic w $) + $131 ambasada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

opłata początkowa - 500zł, cena programu 600$ (płacona niestety przy kursie 3.8), sevis 35$ i ambasada 131$, bilet 2700-3000zł, do tego kieszonkowe... drogo :)

Foster

jak dolar nie spadnie mocno to nie będzie tak źle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z wlasnego doswiadczenia wiem ze go2usa nie jest drogie, a porzadne i uczciwe. W zeszlym roku z niego jechalm i bardzo bylam zadowolona, w tym roku tez uderzam tyle ze w selfie:) A do New York za 1900zl na chwile obecna sie lecie, jak potrzebny adres biura z ktorego sa tansze bilety, sluze pomoca. pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ACP jak widze to troche drogi , tyle zaplacilem

550zl - wpisowe

345zl- 1rata

610 dolcow - wyszlo 2100zl

450zl - opcja wlasny bilet

W sumie juz zaplacilem ok 3400 zl . Do tego jeszcze bilet ,wiza i wyjdzie ok 6 tys . Gdzies kiedys czytalem temat to ludzie nawet wiecej placili.

Jade do pepsi gdzie mam rozwozic towar po miasteczkach , stawka 9,67/h wiec tak sobie , mialem jechac do Bozzuto gdzie stawka byla 12-15 dolcow w zaleznosci ile normy wyrabiales , ale niestety zrezygnowali . Dla tej roboty wybralem ACP , duzo nadgodzin do tego i srednio mozna bylo wyciagac ok 1000 wiec jak na WAT bardzo duzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...