Skocz do zawartości

Ktore Biuro Jest Najtansze?


Rekomendowane odpowiedzi

ja placilem 580 dolarow, 600 zl + wiza + bilet. - biuro TBW.

teraz na www.lot.pl do NY mozna za 1800 zl wykupic. oferta do 30 marca.

opłata początkowa - 500zł, cena programu 600$ (płacona niestety przy kursie 3.8), sevis 35$ i ambasada 131$, bilet 2700-3000zł, do tego kieszonkowe... drogo :lol:

Foster

jak dolar nie spadnie mocno to nie będzie tak źle

w ACP jak widze to troche drogi , tyle zaplacilem

550zl - wpisowe

345zl- 1rata

610 dolcow - wyszlo 2100zl

450zl - opcja wlasny bilet

W sumie juz zaplacilem ok 3400 zl . Do tego jeszcze bilet ,wiza i wyjdzie ok 6 tys . Gdzies kiedys czytalem temat to ludzie nawet wiecej placili.

Jade do pepsi gdzie mam rozwozic towar po miasteczkach , stawka 9,67/h wiec tak sobie , mialem jechac do Bozzuto gdzie stawka byla 12-15 dolcow w zaleznosci ile normy wyrabiales , ale niestety zrezygnowali . Dla tej roboty wybralem ACP , duzo nadgodzin do tego i srednio mozna bylo wyciagac ok 1000 wiec jak na WAT bardzo duzo.

szok, szok, szok

masakrycznie drogo!!

ja za independent w CCUSA płaciłem 1045 PLN za program plus 1800 za bilet do chicago

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje. Wez jednak poprawke na to, ze ty z CCUSA wyjezdzales juz rok temu, to raz. Masz juz swojego pracodawce, to dwa. CCUSA nie zawsze oferuje tych samych pracodawcow ktorych maja inne firmy, to trzy. Jezeli chodzi o cene to CCUSA ma na pewno najlepsza oferte, jezeli tylko ktos zalatwi sobie sam pracodawce lub pasuja mu pracodawcy polecani przez ta firme to nie ma sie nad czym zastanawiac :lol:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.to fakt musze sie przyznac ze mam znizke za zeszly rok ale bez znizki to jest chyba 1450 PLNc co i tak jest duzo taniej nic to co bylo podane w tym topicu, a po co przeplacac??

2.jade bez pracodawcy roboty bede szukal na miejscu :lol:

3. fakt wyjazd np do kasyn z emakopolu albo do drukarni z ACP zawsze byly drozsze ale za to praca pewna!

z

odnosnie pracodowacow zalatwianych przez firmy to w wiekszosci poza wymienionymi to strasznie badziewie, placa mało, ciezko od nich uciec bo niby sie ma kontrakt, ja dlatego tylko raz pojechalem z umowa za pierwszym razem a teraz juz 3 raz jade i szukam na miejscu!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja lece z wlasnym pracodawca do NY.

Wybralem biuro CCUSA - najtansze :)

Dotychczas wplacilem :

430 zl - aplikacja

1095 - jakas rata

170zl - ubezpieczenie dodatkowe bo bede dluzej niz 3 miesiace

2000zl za bilet z Krakowa przez Wawe do NY :)

Mysle, ze tanio mnie to przyszlo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...