Skocz do zawartości

Ocean City. Md 2009


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Wybiera się ktoś do Ocena City w tym roku?? Ja planuje wyjazd pod koniec czerwca wraz z trzema znajomymi. Ja z kumplem mamy pracować na kuchni w Seacrets a pozostała dwójka w Sunset Grill jako bussers. Zna ktoś dokładnie te miejsca??Za wszystkie informacje byłbym bardzo wdzięczny :) Z tego co czytałem na forum to w OC nie można się nudzić podczas wakacji i na pewno będą to niezapomniane wakacje :)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Hej:)

A nie wiecie czy nie da się tam w seacrets załatwić pracę bez pośrednictwa biura? troche przesada placić ponad 3 tys zł "fundacji" za załatwianie pracy. Jadąc przez ccusa zapłace przynajmniej o połowę mniej..

Będę wdzięczna za wszelkie info także odnośnie zakwaterowania.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam zamiar stworzyć liste ludzi którzy jadą do Ocean City na wakacje 2009.

Zawsze można wspólnie mieszkac, polecieć razem, czy po prostu pójsć na impreze, albo pojechać gdzieś pozwiedzać stany, wiec prosze podawać (o ile kto chce) swoje dane typu gg czy mail stworzyłem też konto na nk http://nasza-klasa.pl/profile/24230973

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej:)

A nie wiecie czy nie da się tam w seacrets załatwić pracę bez pośrednictwa biura? troche przesada placić ponad 3 tys zł "fundacji" za załatwianie pracy. Jadąc przez ccusa zapłace przynajmniej o połowę mniej..

Będę wdzięczna za wszelkie info także odnośnie zakwaterowania.

Pozdrawiam

http://www.usa.info.pl/board/Czy-Da-Sie-Ob...encje-t553.html

troche informacji na intrygujacy Cie temat.

ccusa oferuje program camp a nie work and travel (w campie pracodawca pokrywa wiekszosc kosztow twojego wyjazdu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...