Skocz do zawartości

Ocean City. Md 2009


Rekomendowane odpowiedzi

Moje plany uległy delikatnej zmianie. Zamiast w Seacrets będę pracował we włoskiej restauracji Fresco. Co do ugadania się i zorganizowanie wypadu to myślę będziemy myśleć na miejscu, bo narazie jest za wczesnie na planowanie :blink: pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 22
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 1 miesiąc później...

przyjedziesz, zobaczysz...

ciezko jest cokolwiek opisywac, na pewno jest to bardzo specyficzne miejsce, nastawione na turystow i tania sile robocza spoza stanow - wiec spodziewaj sie mnostwa ludzi rozmawiajacych w roznych jezykach...

zalezy w jakim celow przyjezdzasz, jesli wylacznie zarobkowym, czeka cie (jak znajdziesz 2 prace) 16-18 godzinowy dzien zapieprzania... jesli chcesz popracowac i sie pobawic, to tez swietnie trafiles, bo to typowe miejsce dla dzieciakow z collegu i w ogole roznego typu ludzi, ktorzy wypadaja nad ocean popic i poszalec...

ogolnie jest ok... jedna z bardziej pozytywniejszych rzeczy to to, ze tutaj sie nigdy nie zgubisz :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Została mi jeszcze tydzień kucia do egzaminu i za 2 tygodnie będe już w OC. Widze że spora grupa Polaków wybiera się tam w te wakacje, w zeszłym sezonie było ciezko spotkać kogoś z ojczyzny:)

Faktycznie w OC nie da sie zgubić :)

Może uda nam sie spotkać na miejscu i wypić polskie piwko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Ja rowniez mysle o Ocean City (lece do Stanow 22 czerwca). Orientujecie sie jak tam jest z praca? Wiem, ze jest to miejscowosc turystyczna itp. i nie powinno byc chyba problemu ze znalezieniem roboty w uslugach. Jednakze wolalbym cos innego nic prace w kuchni albo kelnerowanie... Sa jakies inne perspektywy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...