Skocz do zawartości

Co Dalej Z Dolarem? Czeka Nas Krach Finansowy?


mpbc

Rekomendowane odpowiedzi

daj spokoj muzzy z tymi swoimi tekstami bo jedzie polskim cwaniactwem

i mojego wyksztalcenia sie tez nie czepiaj , pochwal sie jakie ty masz

zreszta co ty w ogole wiesz jakie ja mam wyksztalcenie itd daj spokoj stary wyluzuj

ja po prostu mam swoje zdanie i swoja opinie na temat tego co sie dzieje

jak masz jakie pytania to moze bede w stanie odpowiedziec

Ameryka juz upadla w pewnym sensie zalezy jak kto rozumie upadlosc

upadla bo nie jest mocarstwem juz od kilku lat a powiedzialbym nawet od 2000r - duzo ludzi jednak nadal jest przekonana ze Ameryka to potega a przede wszystkim amerykanie ktorzy zawsze wierza ze sa we wszystko najlepsi no i oczywiscie zyja w stereotypie ze Stany sa najlepszym panstwem to juz sie skonczylo

upadla - w sensie bankructwa - na pewno nie, kraj ma tryliony dolarow dlugu i nikt nie chce im pozyczac pieniedzy juz ale to nie znaczy ze nie przetrwaja, Polska jest cale zycie w dlugach i jakos ciagnie, jednak lepiej nie bedzie przez nastepny rok czy dwa, jak ktos mowi ze sie poprawia to jest w bledzie i tyle, bedzie wiecej ludzi tracic prace, zarobki beda szly w dol, i bedzie wiecej bankructw zarowno firm wiekszych i mniejszych jak i indywidualnych obywateli (gospodarstw domowych), mam jedynie nadzieje ze nie dojdzie do tego co w Polsce jeszcze z przed kilku lat kiedy zeby miec prace w Tesco jako kasjer za 600 PLN to trza miec niezle uklady, juz jest znacznie gorzej i tak pod tym wzgledem - popyt pracy znacznie wiekszy a podaz znacznie mniejsza

Nie musimy sie klocic, po prostu obserwujmy i zobaczymy co sie bedzie dziac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ekonomia to nie kwestia klocenia sie czy nie

raczej powinna byc dyskutowana jesli juz

Wiedziec tez nalezy zanim cokolwiek sie chce (sensownego mam na mysli) powiedziec, ekonomia danego panstwa nie zalezy tylko od jednego czynnika

Jest to lancuch powiazanych ekonomii innych

i gdy zostaje przerwany cierpi kazda z nich czesto bardziej niz wielu sie wydaje.

Zadne panstwo nie istniej w prozni samo sobie

http://online.wsj.com/article/SB124286297167741263.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie wiec wymieniajmy poglady - nie klocac sie

miejmy nadzieje ze Amerka sie jakos sie z tego wywinie i to w miare szybko, bo mnie np nie chce sie stad wyjezdzac, chcialbym tu zostac, ale nie daj Boze dojdzie do takiej nedzy jak w Polsce to bedzie niezbyt kolorowo

a jako Polacy powinnismy myslec jak sobie ewentualnie na tym forum pomoc poprzez wymiane informacji

a nie o tym jak komus dowalic do pieca

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...