Skocz do zawartości

Pilne ! Proszę O Odpowiedz Na Mojego Posta


graba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam do Państwa bardzo ważne pytanie. Czy osoba która była ukarana w USA posiadająca wizę turystyczną ma absolutny zakaz wstępu na teren Ameryki ?? W 2008 roku zostałem ukarany w sprawie kradzieży (dla mnie nie uzasadnionej). Odbyła się sprawa sądowa, została mi nałożona kara grzywny 250 $ ,którą zapłaciłem w trybie natychmiastowym.Na rozprawie Sędzia oznajmił iż nie mogę wchodzić przez rok do tego sklepu w którym dokonano kradzieży oraz należy zapłacić kare 250 $. Nic nie usłyszałem,że mam zakaz wstępu na teren Stanów Zjednoczonych. Zwracam się z zapytaniem czy na odprawie celnej nie zostanę cofnięty ?? I czy nie będę miał tego samego problemu w USA ?? Bardzo proszę o odpowiedz e-mail to dla mnie bardzo ważne. Z góry dziękuję za przeczytanie mojego listu oraz czekam na Państwa POZYTYWNĄ odpowiedz.

Dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mozliwe, ze nie bedziesz mogl wrocic. Jezeli dobrze pamietam, (Pani Karina na pewno bedzie wiedziala) kradziez jest w kategorii przestepst ktore 'okazuja' moral turpitude - a to jest powod do zakazania wjazdu do USA. Nie znajac szczegolow twojej sytuacji (czy byla sprawa sadowa, itp) bedzie trudno ci cos odpowiedziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa sądowa zero rozmowy o jakimkolwiek zakazie wjazdu na teren USA oraz kara 250$ .Głupi tzw (żeton do wózka) który był wystawiony przed kasą . W Pl to jest za darmo ! a tam jednak nie... I za taką głupote taki problem. Jest to pierwszy i ost raz. Naprawdę zakończyłem kariere w USA ? ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...