Skocz do zawartości

Orlando


O:)

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 26
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Oj żal mi ciebie bardzo:p ty możesz tam jeździć a inni tylko marzą ..............Ty to masz szczęście no. Ale jakbyś tam był to możesz sprawdzić 23 sierpnia:p w Orlando lub później w Miami, więc może do zobaczenia ha ha ha

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wogóle to jak jesteś taki znawca to mi napisz jakie hotele w miami do 50$ za noc są przy plaży lub blisko plaży? i Czy znasz hostel south beach który jest tani i czy warto tam się zatrzymać na dłużej ( dłużej czyli tydzień) ;):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosia323

Hej

Jeżeli szukasz hotelu w Miami South Beach blisko plaży to polecam Clay Hotel. Mają tam hotel za 70$ (nie pamiętam czy to od osoby czy od pokoju:( Clay ma też Hostel w tym samym budynku, 2 osobowy pokój 75$ czyli jak na 2 osoby wychodzi po 37$ za dobę, tylko łazienka dzielona jest wtedy z drugim 2 osobowym pokojem:/ ale taniej nic nie znajdziesz:) Warunki nie są wspaniałe ale też nie najgorsze:) Hotel w hiszpańskim klimacie a na dole super restauracyjka. Klimat suuuper.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc:) dzięki, sprawdzałam teraz ten hotel wyszło 68 $ , chyba w hostelu bo to był najtańszy pokój:) więc cena super, najprawdopodobniej to jest cena za pokój bo nic nie pisze żeby było za osobę ( mam nadzieję);) wiesz może coś więcej o Miami, np jak daleko jest od delfinarium lub tego typu atrakcji....? I wiesz może czy hotel organizuje wycieczki na bahama ? i ile kosztuje wiza? Czy dowożą z hotelu do lotniska? a jeżeli nie to jak tam najłatwiej dojechać?

pozdrowionka i jeszcze raz dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosia323
Cześc:) dzięki, sprawdzałam teraz ten hotel wyszło 68 $ , chyba w hostelu bo to był najtańszy pokój:) więc cena super, najprawdopodobniej to jest cena za pokój bo nic nie pisze żeby było za osobę ( mam nadzieję);) wiesz może coś więcej o Miami, np jak daleko jest od delfinarium lub tego typu atrakcji....? I wiesz może czy hotel organizuje wycieczki na bahama ? i ile kosztuje wiza? Czy dowożą z hotelu do lotniska? a jeżeli nie to jak tam najłatwiej dojechać?

pozdrowionka i jeszcze raz dzięki

No nie ma sprawy:)

Jeżeli HOSTEL to na pewno za pokój, nie pamiętałam jak to było za HOTEL. Nie wiem, czy hotel organizuje wycieczki, bo z takich nie korzystałam, ale w każdym hotelu jest przy recepcji miejsce na reklamy, ulotki, foldery,z tamtąd można się wszystkiego dowiedzieć. Delfinarium jest dosyć daleko od South Beach, jest po drodze na Key West. Jak tam dojechać najlepiej zapytaj w recepcji hotelu. Hotel chyba nie organizuje dojazdu z i na lotnisko. Najlepiej dojechać tam taksówką, z litniska Miami Internationale kosztuje ok 32$ i tą cenę trzeba ustalić zanim się wsiądzie do taksówki bo jak na lotnisku widzą obcokrajowców to lubią ich golić;) Potem wziąść od pana taksówkarza nr i zadzwonić po niego jak sie będzie wracało. Są też autobusy, wychodzi taniej szczególnie jeżeli jedzie jedna osoba, ale autobus nadrabia dużo drogi i taka trasa trwa ponad godzinę i z tego co pamiętam to trzeba się przesiadać. Jak się nie zna miasta lepiej odżałować na taksówkę. W Miami byłam 2 lata temu więc ceny mogły się niejako zmianić:D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...