Skocz do zawartości

Nie Oddalam I-94 Poprzednim Razem...


Rekomendowane odpowiedzi

Dziekuje za niezly homework :( z moim angielskim jest dobrze ale nie bardzo dobrze :)... wiec biore sie do roboty i powoli to poczytam.

Z gory baaardzo Ci dziekuje,

gdy juz sobie dokladnie to poczytam i nasunie mi sie jakies pytanie to pozwole sobie jeszcze tu zagladnac.

jeszcze raz ogromne dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postudiowalam to razem z kuzynka i doszlysmy do wniosku, ze z tego co pisza w tym artykule, to jesli zle zlozylam odciski palcow w kiosku to i tak zostalam skontrolowana przy wyjsciu z portu. (to tak dla tych co ang. nie znaja)

Another alternative under the pilot program is a biometric check-out process with a US-VISIT exit attendant stationed at visitors’ departure gates.

a to oznacza, ze jesli tego w ogole nie zrobilam to zrobili to przy bramie wyjscia z portu?? (a to dla mnie dla potwierdzenia mojego tlumaczenia) :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

puk, puk...

Dzisiaj bylismy w Krakowie na rozmowie...

DOSTALISMY WSZYSCY wize... hehe zaznaczam ze ja nie pracuje :) a bylismy po wize z 4 wnioskami (w tym dziecko) a przy okienku trzy dorosle osoby!!!

Co do I94 to raczej nie jest tak strasznie jak mowia... tak jak pisza w art. ktory podeslal mi sly6 jesli tego nie oddasz pomoga ci w tym ludzie przy wyjsciu z portu !!

Coz moge dodac...

Kilka osob nie dostalo, mysle ze konkretne powody!!

niedlugo dojda paszporty dam znac na ile dostalismy wize ;)

Powodzenia wszystkim, ktorzy sa przed rozmowa :)

28.08.09... wylot :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...