Skocz do zawartości

Nie Oddalam I-94 Poprzednim Razem...


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Ponad trzy lata temu dostalam wize turystyczna do Stanow, wrocilam w terminie.

Za jakis miesiac znow chcemy starac sie o wize.

Mam jednak problem, poniewaz nie oddalam I-94 na lotnisku w Stanach, zlozylam jedynie odciski palcow oraz zrobiono mi zdjecie, ze opuszczam ten kraj. Czy to wystarczy ze jestem tam zarejestrowana jako ze opuscilam US?

Chce jeszcze zaznaczyc, ze w zeszlym roku moja siostra ubiegala sie o wize i ja dostala...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zlozylam jedynie odciski palcow oraz zrobiono mi zdjecie, ze opuszczam ten kraj. Czy to wystarczy ze jestem tam zarejestrowana jako ze opuscilam US?

jesli takie cos zrobilas to powinnas byc zapisana w systemie ze wyjechalas na czas :(

To w nie dlugim czasie bedzie standard i wtedy bedzie wiadomo ile czasu ktos byl w USA :)

Wrazie czego jak masz karty pokladowe to wez je ze soba na rozmowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sly6 dziekuje Ci bardzo za odpowiedz :(

Niestety nie posiadam kart pokladowych - to bylo ponad 3 lata temu! Dokladnie wyjechalam w 28 stycznia a wrocilam 21 lutego. w czerwcu obronilam prace magisterska.

Prosze powiedz mi, czy ja dobrze to zrobilam: po przejsciu odprawy celnej podeszlam do "czytnika" taki "telewizorek" w drodze do samolotu, przystanelam oddalam odciski i poczekalam chwile zeby mi kamerka cos jak "webcam" zrobila odbrys twarzy i nic poza tym, tam nie dali zadnego potwierdzenia, ze to zlozylam i potem udalam sie do poczekalni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze od poczatku :(

Przy wjezdzie do US, podczas odprawy celnej, urzednik po rozmowie poprosil, abym popatrzyla na webcam po chwili podziekowal, zero jakis "psryk :P" kazal isc dalej.

Po odprawie celnej przy wyjezdzie, na lotnisku oHare (baaardzo dluga droga do poczekalni:) na korytarzu przy scianie wisial czytnik - cos jak bankomat - pamietam, ze podeslzam do tego oddalam odciski palcow, chwile poczekalam i popatrzylam na to webcam, bo wiedzialam, ze potrzebny im moj obrys. Nie pamietam niestety czy tam bylo jakies potwierdzenie, ze to zlozylam. Ja ogolnie bylam tam bardzo zagubiona i balam sie czy dojde do dobrego samolotu :) wiem, ze bardzo usilnie tego czytnika szukalam, moze smiesznie to brzmi, ze trzy lata temu a ja nic nie pamietam, ale nie wiedzialam jak sie to robi, bo o czyms takim dowiedzialam sie na lotnisku dopiero przy wyjezdzie, ze mam cos takiego znalezc i poczekac chwile na obrys twarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje Ci za poswiecony czas :(

(chyba wcielo mi jeden post) pisalam wczesniej ze jedyne co mam to przekreslona wize w paszporcie i ze nie wypelnialam tych pytan w global entry kiosk, tak jak zaznaczone jest we wczesniej przyslanym przez Cibie linku z instrukcja!

Powiedz mi jeszcze czy fakt, ze moja siostra dostala wize do tej samej kuzynki co ja wczesniej lecialam ma tez jakis zwiazek z tym ze wszyscy wracaja na czas od tej osoby? czy oni to w systemie tam maja, ze nikt tam nie przesiedzial wizy? bo zawsze podajemy - do kogo lecimy! A mamy tam tylko kuzynke i jej nazwisko na rozmowach podajemy|! czy jesli bylabym zapisana ze jestem tam nielegalnie, czy sisotra by wtedy dostala?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam juz to czego szukalem,,przepraszam za tam te linki :(

http://www.dhs.gov/xnews/releases/press_release_0476.shtm

dobrze to przeczytaj :)

jesli latacie do tej samej osoby a do tego wracacie to nie powinno byc problemu z wiza i mysle ze jesli byla bys nielegalnie to by Twojej siostrze to powiedzieli :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...