Skocz do zawartości

Jaki Operator Internetowy


fudala

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualnie mam Verizon, ale to nieporozumienie. Spadki predkosci ,czesto niemoznosc serfowania w ogole i do tego staly IP. Jaki jest solidny , bezproblemowy technicznie, godny polecenia, ze zmiennym IP bez limitow operator. Troche sciagam, serfuje czasami gram. Tp sa to przy tym Verizonie wzorzec. Stan WA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu koniecznie szukasz czegoś ze zmiennym IP (pewnie dla ochrony prywatność), to mogę Ci podpowiedzieć że możesz sobie ściągnąć program którego działanie polega na ciągłej zmianie serwerów proxy tak, że z zewnątrz twój komputer będzie widziany z innym numerem IP, drugą grupa programów są programy które w pewien sposób ukrywają twoje IP. Jest naprawdę tego dość sporo w Internecie. Oczywiście jedne sa lepsze, a inne gorsze, dlatego dobrze jest poczytać też opinie o nich na różnych forach.

Do takich programów należy Hide IP NG (płatny) http://www.hide-ip-soft.com/ Kolejny program to No-IP Plus http://www.no-ip.com który pozwoli ci się łączyć z Internetem przez numer IP tego serwisu i "de facto" twój numer zostanie ukryty. Kolejny program to GhostSurf http://www.tenebril.com/consumer/ ten też jest płatny, funkcja maskowania adresu IP polega na nawiązywaniu połączeń z anonimowymi hubami, poprzez które następnie odbywa się przesyłanie danych pomiędzy użytkownikiem a serwerem internetowym.

Może właściwym rozwiązaniem byłoby dla ciebie skorzystanie z darmowego oprogramowania TOR - opis projektu http://www.torproject.org.

Jest tego cała masa w Internecie, i każdy może znaleźć sobie program który mu odpowiada. Jeśli na przykład zależny ci tylko na tymczasowym ukrywaniu swego IP, to najprostszym sposobem jest łączenie się przez jakikolwiek serwer proxy. Możesz to sobie ustawić i zmieniać każdorazowo w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Trzeba tylko pamiętać aby wybrać w miarę dobry serwer proxy, tzn szybki i zapewniający anonimowość, co nieraz jest zadaniem czasochłonnym.

Jeszcze jedna uwaga, jeśli ktoś ściąga sobie coś z Internetu przez P2P, to czasami ciągła zmiana swego IP bądź jego ukrywanie sprawiają problemu dla niektórych programów działających na tej zasadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez obrazy dawid ale nie wiesz chyba o czym piszesz.strona www.no-ip.com nie sluzy do ukrywania naszego adresu ip.jest przydatne wtedy gdy mamy zmienne ip i chcemy byc "widoczni " na zewnatrz pod jednym adresem.dziwi mnie to ,iz autor chce koniecznie zmienne ip.jest jakis komkretny powod?wlasnie stale ip jest lepsze i czesto drozsze od zmiennego (patrz roznice w cenie polskiego DSL>NEO) Poza tym zmienne ip wcale nie daje nam anomimowosci w sieci,choc dawid masz racje ze serwer proxy jest jakims sposobem ale i to da sie obejsc.pozdr

a jesli narzekasz na internet moze warto wziac fiber od verizona?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez obrazy dawid ale nie wiesz chyba o czym piszesz.strona www.no-ip.com nie sluzy do ukrywania naszego adresu ip.jest przydatne wtedy gdy mamy zmienne ip i chcemy byc "widoczni " na zewnatrz pod jednym adresem.

No tak, ale ten program które można ściągnąć z tej strony przypisuje nowe IP i w tedy będzie zmienione nasze prawdziwe IP na inne.

Generalnie wszystkie opisane programy nie zapewniają 100% anonimowości, gdyż jeśli ktoś koniecznie będzie chciał poznać nasze IP to i tak da się to zrobić, tylko będzie to wymagać wysiłku i czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

wie ktos wogole czy VERIZON ma limitowany internet w middletown? cholera bo korzystam u obcych ludzi i nie wiem czy ma limit na transwer danych czy nie i tam jest przez dsl lacze i jest podlaczony router do niego bezprzewodowy ale byl domyslnie wylaczony WIFI i wlaczylem i teraz pytanie czy za WIFI dodatkowo trzeba placic? czekam szybko na odp bo nie wiem co robic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, w jakim miescie w WA mieszkasz, ale Qwest jest dosyc dobry i dostepny na duzych obszarach. Zostaje ci tez Comcast ale wszyscy na niego narzekaja. Reszta to raczej mniejsi dostawcy.

Ja nie narzekam na Comcast. Moge powiedziec tylko ze internet z Comcastu biore w ciemno(czego nie moge powiedziec o qwescie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...