Skocz do zawartości

Rozmowa Z Konsulem


Rekomendowane odpowiedzi

Staram sie o wize J1 ale jeszcze biuro nie znalazło mi pracodawcy. Czy mam otwarcie o tym mowic w konsulacie? (na formularzu zamiast pracodawcy mialem wpisac CCUSA)

I jak musi wygladac sprawa z indeksem. Bo ja mam wszystkie zaliczenia z pierwszego semestru i tylko kilka z tego semestru bo sesja dopiero sie zaczyna.

Thanks for help ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ktos" Ci juz wystawil DS2019, wiec zakladamy ze musialy byc do tego podstawy (nie zawsze sa jak sie okazuje po niektorych postach na tym forum),

na rozmowie mozesz powiedziec, ze bedziesz szukal pracy na miejscu, a moze znajdziesz cos jeszcze przed wyjazdem

z tego co pamietam nie wplywa to na otrzymanie wizy, mozna isc po J1 na WAT z pracodawca lub bez, jesli jest DS2019 i aplikant spelnia warunki programu nie ma problemu z wiza

powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy to, że masz zaliczony pierwszy semestr. Miałem ambasadę parę dni temu i mimo braku jakichkolwiek wpisów na drugi semestr nie było problemów.

Z tego co słyszałem j1 nie dostaje tylko mały odsetek ludzi, np. gdy szkoła jest podejrzana.

Pzdr/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

apropo rozmowy z konsulem , nawet w beznadziejnych sytuacjach jest szansa !!! i warto probowac , warto wydac te cholerne $100 i nie miec wyrzutow sumienia ze sie nawet 4liter nie ruszylo . Bylem naprawde w kijowym polozeniu , a jednak Pani Konsul zlitowala sie nade mna i wbila J-1 , caly czas wracam pamiecia i gdyby nie ona to bym nie wylecial za w.kaluze nie popracowal i narzucal ku%&*#@ami jaki to zdópy kraj .

Mysle ze bardzo duzo zalezy od konsula i naszej "gadki"

Ahoj ;) spadam nad Bałtyk .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...