Skocz do zawartości

Dress Code


miszkek

Rekomendowane odpowiedzi

Z pewnoscia kazdy wie mniej czy wiecej jak powinno sie wygladac na interview o prace. A co w sytuacji kiedy temperatura przekracza 30stC przy wilgotnosc powietrza 80%??? Jakos ciezko mi sobie wyobrazic siebie w garniturze/garsonce/szpilkach... Lato tuz, tuz i tak upalnych miejsc w USA jest co raz wiecej. Ludzie, co myslicie, jakie macie rady dla tych co mieszkaja w miejscach tak upalnych a staraja sie o prace w:

1. biurze,

2. restauracji/pubach/kawiarniach,

3. jako kierowca,

4. w markecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o mnie, nie szukam pracy.

Zastanawia mnie tylko fakt, jak ludzie ubieraja sie, ubrali by sie na rozmowe o prace. Chodzi mi o opinie Polakow w tej kwestii mieszkajacych w USA. Czy ubral bys sie w 3 czesciowy garnitur starajac sie o prace w coffee shop? Nie sadze. A moze jednak? Ja nie, szczegolnie w upal.

Bylam ostatnio "goscinnie" na 2 roznych interview. Jedno w restauracji, drugie w duzym upscale hotelu na kierownicze stanowiska. 90% ludzi przyszlo w klapkach i krotkich spodenkach. I zgadnij, ci w klapkach tez zostali zatrudnieni.

Wszelakie poradniki mowia,w co powinno/nie powinno sie ubrac w takiej sytuacji. A rzeczywistosci wyglada inaczej. A moze to tylko miejsce, gdzie ja mieszkam, ludzie maja w d***e jak wygladaja? Dlatego interesuje mnie opinia innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...