Skocz do zawartości

Wynajem Samochodu Bez Kart Kredytowej


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, prosze o subiektywne opinie i doswiadczenia w zwiazku z wynajmem samochodu w Las Vegas bez karty kredytowej. Alamo informuje mnie, ze jesli posiadam dowod podrozy tzw. roundtrip ticket (bilet lotniczy np.) to moge wynajac samochod na karte debetowa. Prosze o wszelkie informacje zwiazane z wynajmem na karte debetowa.

Dziekuje i pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilam i nawet zarezerwowalam, ale chodzi mi o to jak sprawa wyglada na miejscu wg tych, ktorzy wynajmowali samochod na debit czy check card. Ponoc bywa tak, ze nie chca jednak na miejscu wydac samochodu badz stwarzaja wiele przeszkod, jak chociazby zadaja okazania "utility bills." To forum zwiazane z formalnosciami. Skoro mowa o rozliczeniach podatkowych, przewozeniu laptopow, cenach biletow, to czemu nie o formalnosciach zwiazanych z wynajmem samochodu w Stanach Zjednoczonych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie zawsze ktos trafi. Zwlaszcza jak sie trafi na czarna babe. Sam zawsze mam takie problemy... Nigdy z czarnymi nie zrobisz interesu, bo oni mysla, ze sa panami i bossami.

Zreszto dlaczego nie masz karty kredytowej? W dzisiejszych czasach nie tak trudna o nia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez problemu wynajmiesz majac debit card, jednak musi to byc samochod z najnizszej polki czyli economy lub compact, na samochody z wyzszej polki musisz gwarantowac karta kredytowa. Pamietaj, ze na karcie debetowej zwykle blokuja dodatkowe 300-400 dol jako zabezpieczenie. Oczywiscie mam nadzieje, ze masz wiecej niz 25 lat, jezeli nie to wowczas moga byc problemy.

Dlaczego nie payless, budget lub dollar ?

Jezeli bedziesz wynajmowal na lotnisku maccaran rent a car to pomiedzy samym lotniskiem a wypozyczalniami kursuja co kilka minut darmowe autobusy.

Faktycznie, czarni na "pozycji" sa strasznie upierdliwi, czasem mam wrazenie ze sa wiekszymi rasistami niz biali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...