Jump to content

Paypal ?


dragoslaw

Recommended Posts

Witam

Myslalem nad opcjami wysylki kasy z USA do Polski , powodem kurs dolara ktory ciagle leci i ma leciec wylatuje za 3 dni w sumie

Sposob wyglada tak

Oczywiscie zakladam konto w banku USA , do tego konto Paypal amerykanskie z ktorego mam zamiar przelewac kase na Paypal polski i z niego na konto w PKO.

Przelewy bezposrednie z tego wiem sa bardzo drogie i sie nie oplaca

Dobrze kombinuje ??

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Dobrze kombinujesz, tylko domyślnie w PayPal masz niski limit wpłat/wypłat aby go powiększyć musisz wykonać procedurę która uczyni Cię bardziej wiarygodnym (przynajmniej w Polskim PayPalu) - wysłać do PayPala faxem kopie dokumentów ze zdjęciem i podpiąć kartę kredytową z której PayPal może ściągnąć pieniądze, jeżeli byłyby "brudne" i w innych sytuacjach.

Link to comment
Share on other sites

Dokladnie tak .. do tego stala oplata 4,99 niezaleznie od kwoty. Przelew nadany w sobote byl na polskim koncie w srode :) Wlasnie czekam na drugi i ciekawy jestem jak szybko dojdzie.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Opłaty za przelew niskie bo dorabiają sobie na przeliczniku, dzisiaj (20/09/09) mają przelicznik 2,73/1 gdy dwa inne źródła (wp.pl. i aplikacja w iPhonie) podają 2,82/1, co przy przelewie tak niskiej kwoty jak 500$ robi różnice ponad 30PLN, czyli całkowity koszt przelewu 500$ wyniesie ponad 40PLN.

Ktoś już to sprawdził jak to działa w praktyce?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...