Skocz do zawartości

New York - Noclegi


michal85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przyłączę się do tematu jeśli autor pozwoli :)

Szukam taniego hotelu w okolicach N.Y.C. tak żebym mógł bezpiecznie zostawić samochód ( nie chcę wjeżdżać do miasta autem ) i dalej do centrum ( Manhattan ) komunikacją publiczną.

Wstępnie przeglądałem strony różnych tanich hoteli na googlemap ale sporo niestety jest złych opinii.

Czy ktoś z was zna jakies sprawdzone miejsce oddalone od N.Y.C. jakieś 10 , 15 mil z dobrym połączeniem do centrum ?

Zastanawiałem się nad jednym z hoteli sieci RED CARPET INN może ktoś z was korzystał z tych hoteli i może coś powiedzieć ?

Będę bardzo wdzięczny za pomoc , pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam, ja mogę polecić hotel w samym centrum manhattanu jest on przy lexington ave. nazwywa sie ramada inn cena ok 100-150$ za noc ze śniadaniem, przy hotelu jest parking strzezony, doskonałe miejsce wypadowe do zwiedzania NY. byłam bardzo zdowolona, wprawdzie piszesz że niechcesz wjechac autem ale może rozważysz moja propozycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nowym Jorku nie znalazłem tanszego w którym nie trzeba by było spac w sali grupowej. Jest tanszy chocby od tej Ramady. I podoba mi sie tu :) A tak ogolnie to jasne ze jestg drogi ja sie sam przerazilem ale jak tanszego nie znalazłem to co zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za pomoc , ostatecznie wylądowałem w jednym z moteli na Tunnelle Av w New Jersey.

Bardzo tanio 81 $ za pokój z dwoma podwójnymi łóżkami jak na tak bliskie miejsce , z którego można dostać się do N.Y.C. 5 MIN Autem Na Jurnal Sqr potem kolejka do WTC albo na 33 ulicę za jedyne 1,75 $.

Pozdrawiam Wszystkich !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...