Skocz do zawartości

Tanie Dzwonienie


camillo87

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdz PINGO.COM.

Karte kupisz przez internet, doladujesz przez internet. A jesli zdeklarujesz (w ustawieniach swojego konta na pingo.com, gdzie sie zarejestrujesz), z jakich numerow bedziesz dzwonic, to uzywajac tych telefonow nie bedzie koniecznosci podawania pinu za kazym razem: poprostu numer dostepowy i numer docelowy. Poczytasz na stronce... Wygodnie i tanio. Ja nie narzekam. Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Wazna informacja co do uzywania karty PINGO:

Jesli telefon, jakiego uzywacie jest z AT&T (lub Verizon), to rozmowy wykonywane przy uzyciu karty moga pojawic sie na rachunku za telefon (policzone normalnie, jakbyscie nie uzywali karty).

Mnie sie to ostatnio przydarzylo. Obie firmy korzystaja z uslug iBasis, byc moze to jest przyczyna.

"Pingo is a service of iBasis, one of the leading carriers of international phone calls in the world. Major phone companies such as AT&T and Verizon have relied on the high quality and low price advantages of the iBasis network since 1997. With Pingo, you can too. "

zrodlo: http://www.pingo.com/en/aboutus.do

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy tak jest wszędzie, ale w Chicago w polskich sklepach mozna kupić karty za 5 $ i ma się za to ok 12 godzin rozmów z Polską, z telefonami stacjonarnymi. Dzwoni się natomiast z komórki, wystukując specjalny kod podany na karcie. Tych kart jest bardzo dużo rodzajów, wystarczy powiedzieć w sklepie, że chce się kartę na rozmowy do Polski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę polecam http://rebtel.onet.pl/. Rejestrujesz swój nr komórkowy, płacisz jak za dzwonienie w obrębie swojego stanu + 0,019$ za każdą minutę. W praktyce jak doładujesz za 10$ konto rebtel masz chyba jakieś 8-9 godzin gadania jeżeli numer w Polsce na który dzwonisz to nr stacjonarny jeżeli komórka to troche drozej ale i tak ok, do tego opłata w swojej sieci jak za lokalny numer. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • 4 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...