Jump to content

Tanie Dzwonienie


camillo87

Recommended Posts

Witam,

W jaki sposób najtaniej można dzwonić do Polski, proszę o info na temat kart, a może lepiej kupić jakiś starter "pay us and go", jak tak to w jakiej sieci, itp. informację.

Za info z góry dziękuje.

Link to comment
Share on other sites

Sprawdz PINGO.COM.

Karte kupisz przez internet, doladujesz przez internet. A jesli zdeklarujesz (w ustawieniach swojego konta na pingo.com, gdzie sie zarejestrujesz), z jakich numerow bedziesz dzwonic, to uzywajac tych telefonow nie bedzie koniecznosci podawania pinu za kazym razem: poprostu numer dostepowy i numer docelowy. Poczytasz na stronce... Wygodnie i tanio. Ja nie narzekam. Pozdrawiam serdecznie.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Wazna informacja co do uzywania karty PINGO:

Jesli telefon, jakiego uzywacie jest z AT&T (lub Verizon), to rozmowy wykonywane przy uzyciu karty moga pojawic sie na rachunku za telefon (policzone normalnie, jakbyscie nie uzywali karty).

Mnie sie to ostatnio przydarzylo. Obie firmy korzystaja z uslug iBasis, byc moze to jest przyczyna.

"Pingo is a service of iBasis, one of the leading carriers of international phone calls in the world. Major phone companies such as AT&T and Verizon have relied on the high quality and low price advantages of the iBasis network since 1997. With Pingo, you can too. "

zrodlo: http://www.pingo.com/en/aboutus.do

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, czy tak jest wszędzie, ale w Chicago w polskich sklepach mozna kupić karty za 5 $ i ma się za to ok 12 godzin rozmów z Polską, z telefonami stacjonarnymi. Dzwoni się natomiast z komórki, wystukując specjalny kod podany na karcie. Tych kart jest bardzo dużo rodzajów, wystarczy powiedzieć w sklepie, że chce się kartę na rozmowy do Polski

Link to comment
Share on other sites

Naprawdę polecam http://rebtel.onet.pl/. Rejestrujesz swój nr komórkowy, płacisz jak za dzwonienie w obrębie swojego stanu + 0,019$ za każdą minutę. W praktyce jak doładujesz za 10$ konto rebtel masz chyba jakieś 8-9 godzin gadania jeżeli numer w Polsce na który dzwonisz to nr stacjonarny jeżeli komórka to troche drozej ale i tak ok, do tego opłata w swojej sieci jak za lokalny numer. Pozdro.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Co więcej, przez Rebtel można dzwonić jedynie za cenę połączenia lokalnego. Wystarczy zastosować procedurę oddzwaniania opisaną na ich stronie www.rebtel.com/pl/. Międzynarodowa część połączenia jest za darmo, a płaci się jedynie za połączenie z dostępowym numerem lokalnym. Polecam!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...