Skocz do zawartości

Aos


Kocurek

Rekomendowane odpowiedzi

Dotychczas sprawdzałem elektronicznie postepy numerów MSC z form I-765 oraz I-485... dzis wpisałem numer z formy I-130 i widnieje tam tekst następującej treści:

Current Status: Document mailed to applicant.

On May 22, 2009 we mailed the document to the address we have on file. You should receive the new document within 30 days. If you do not, or if you move before you get it, call customer service.

===========

poki co moja sytuacja wygląda tak jak ponizej:

AOS - Adjustment of Status

..................wyslane...NOA1......odciski...EADappvl..EADdoszla.interview.GC doszla.stan.z wizy..uwagi

Kocurek.......04/22/09..04/29/09..05/22/09..05/29/09..06/06/09..__/__/__..__/__/__..VA..

Od petycji I-130 nie otrzymałem żadnego dokumentu po 22 maja... Status aplikacji I-485 obecnie wygląda następująco: Current Status: Case received and pending.

Czy ktoś spotkał sie z podobną sytuacją? EAC od formy I-765 otrzymałem, niby wszystko gra i buczy; Odciski miałem 22go maja ale tego samego dnia piszą, że od formy I-130 coś do mnie wysłano a tego nie otrzymałem... czy na infolini dowiem się o co im mogło chodzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocurek, a czy przy NOA dostałeś 4 dokumenty? Może nie dostałeś wtedy potwierdzenia otrzymania I-130?

A może chodzi o list z datą interview? Lepiej umów się na infopass.

NOA do formy I-130 nie dostałem; Nie wiem czemu ale przysłali go do mojego reprezentanta (adwokata) - on mi przesłał kopie NOA I-130; Oryginały NOA I-795 i I-485 przyszły na moj adres; O travel dokument nie aplikowałem... Co do Interview to wydawało mi sie, ze informacje będą przypisane do I-485 a jej status jak narazie jest:

Current Status: Case received and pending.

Poza tym 22go maja to ja dopiero miałem odciski... Puki co chyba należy czekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...