Skocz do zawartości

dojazd do pracodawcy


Rekomendowane odpowiedzi

jak wygra to mo?e rzeczywiście pozostane ju? za oceanem........ :roll:

kurde...ale popatrzcie ile populizm i demagogia mogą zdzia3aa wśród ludzi...chocia? wierze - moze naiwnie - w mądrośa naszego narodu :shock:

a co do polskich me?czyzn..to w ?adnym wypadku -nic imnie ujmuje:)) ale kto wie, gdzie dopadnie go przeznaczenie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Fakt Lepper nas wszystkich wykonczy. Precz z Lepperem. A w mądrośa naszego narodu chyba nie wierzmy za bardzo, bo sie sparzymy niezle. Wczorajsze sonda?e mocno mnie przybi3y: Samoobrona 28%-pierwsze miejsce - to? to kpina jakaś!!! :shock:

Jesli Lepper mia3by byc moim premierem to rowniez emigruje.

:lol: Nie ma w Polsce miejsca dla nas dwóch :o

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tematu "Dojazd do pracodawcy" doszlismy do Andrzeja Leppera... Niezle :!:

Proponuje zaprzestac politykowania, bo to nie czas i miejsce na tego typu dyskusje... Sloneczko za oknem, zblizaja sie wakacje, wielu omina wybory do PE, wiec nie ma sie czym stresowac...

Milego dnia!

DAWID

P.S. Lepper ma wiele bardzo madrych spostrzezen - fakt, ze populistycznych, ale to tylko odzwierciedla pragnienia Polaków - potrzeba nam silnej reki... Koniec tematu, prosze... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sloneczko za oknem, zblizaja sie wakacje, wielu omina wybory do PE, wiec nie ma sie czym stresowac...

No w3aśnie jest sie czym stresowaa, bo inteligencja nam z kraju wyleci na wakacje a do urn sami populiści pojda.

Lepper ma wiele bardzo madrych spostrzezen - fakt, ze populistycznych, ale to tylko odzwierciedla pragnienia Polaków - potrzeba nam silnej reki... Koniec tematu, prosze...

Napisales swoje zdanie i piszesz koniec tematu? Masz tutaj jakiejs dodatkowe prawa? Moze jestes adminem albo moderatorem tego forum? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze?

Nie mam zamiaru wchodzic w klotnie lub dyskusje i dalej twierdze, ze to nie miejsce na polityke...

P.S. Ty tez wyraziles swoje zdanie, wiec ja napisalem swoje... Co w tym dziwnego? Ja sprzecznosci nie widze... :lol:

Po prostu nie lubie "pustych" postów, niestety - sam w tej chwili musze taki stworzyc... :cry: I napisalem - "Koniec tematu, prosze..." (a nie "rozkazuje"), wiec po co te nerwy? Widze jednak, ze chcecie sobie pogadac o powaznych sprawach... :wink: Zeby to chociaz bylo w watku "Róznosci"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, coby zakonczya po mesku temat polityki :wink:

mam pytanie: jak sie je1dzi po amerykanskich drogach, mam prawo jazdy w sumie od 2 lat, ale dośc ma3o je?dze, chociaz ostatnio wpad3am w trans i od 2 tygodni nie wysiadam z samochodu 8)

a miedzynarodowe prawko chce sobie zrobia przed wyjazdem...bo nie bardzo mam checi zdawaa na amerykanskie w USA :?

...pozdrawiam...Sandusky Forever!!!:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

je1dzi sie bardzo prosto. :o Znaki t3umaczą jak krowie na rowie: uzyj lewgo pasa aby skrecic w lewo, uzyj prawego zeby w prawo , speed limit 60 itd wszystko opisowo :lol: Na autostradach jezdzi sie prosto do bolu wszyscy maja wlaczonego auto pilota i rowno jada np. 65 mph. Wlasciwie rzadko kiedy ktos kogos wyprzedza :lol: Wszedzie swiatla i swietne oznakowanie. Prosciej chyba nie mozna. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...