Skocz do zawartości

List Z Uscis Z Datą Interview


Kocurek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Caly czas czekam i oczekuje listu z USCIS... cala moja procedura rozpoczela sie prawie 3 meisiace temu, 29go kwietnia, mam juz pozwolenie na pracę wiec teoretycznie interview powinno być niebawem i mam w zwiazku z tym pytanie: Czy w momencie gdy USCIS wyśle list z datą interview to informacja zostanie zaktualizowana na ich stronie pod numerem mojej sprawy przy formie I-485 czy nic juz nie aktualizują? Pozwolenie na prace otrzymałem po miesiącu czasu a teraz muszę czekać i to czekanie jest najgorsze ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

własnie moja siostra dostała dokument z USCIC do uzupełnienia jej podpisu, bo dopatrzyli sie ze go brakowalo. ALe papiery składała 2002 na mnie na GC , czy sadzicie że czas oczekiwania może sie przez to zmniejszyc ? Nie chce mi sie za bardzo wierzyc że procedura ruszyła, ale z 2 strony po co by przysyłali dokument do uzupelnienia podpisu ? Czekam juz 7 lat powinienem jeszcze okolo 3-4, ale po tym dokumencie z USCIC z zeszlego tyg. narobiłem sobie małej nadziei że skoro cos wysłali siostrze do uzupelnienia to znaczy ze ktos te dokumenty przeglada , i cała procedura sie przyspieszy ? co sądzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...