Skocz do zawartości

Ciekawa Strona O Zyciu I Zakupach W Usa-blog


donata771

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Żal mi takich osób jak on ;) Typowy polaczek! Tylko narzeka, narzeka i narzeka... Trzeba było się nie pchać do Detroit! A co do jego ostatniej notki to gówno prawda! Po pierwsze to każdy ma prawo ubierać się i wyglądać jak mu się podoba! Pozatym nie ma czegoś takiego jak "czarny styl", coś takiego może istniało w latach 60-90, ale nie teraz! To się tak ładnie nazywa, subkultura Hip Hopowa ale jak widze to do tych zakutych łbów Polaków nigdy się nie wbije czegoś takiego jak tolerancja! Zresztą... Nie wiem co on miał za traumatyczne przeżycia związane z czarnymi, ale ja gadałem z wieloma (właśnie takimi jakich on opisywał) i żaden nie miał jakiś zastrzeżeń do koloru skóry czy do sposobu ubierania się -.- Jedno... Typowy polaczek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytalem text o bialych czarnuchach i musze przyznac ze ma chłopak racje.

Zarowno w PL jak i w USA ludzie sie smieja z bialych co chca wygladac jak czarni.

A o samych czarnych tez sporo prawdy, bezmózgi , tepi , leniwi i mysla ze im wszytsko wolna bo pradziadek zbieral bawelne....jeden z drugim kupi na ulicy 9mm i mysli ze jest gagsta.

99% czarnych to zalosna grupa ludzi ktorzy nie nadaja sie do niczego innego jak smazenia frytek w burger kingu ( nie wypowiadma sie o czarnych z innych krajow , bo nie mialem okazji ich obserowac )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytalem text o bialych czarnuchach i musze przyznac ze ma chłopak racje.

Zarowno w PL jak i w USA ludzie sie smieja z bialych co chca wygladac jak czarni.

A o samych czarnych tez sporo prawdy, bezmózgi , tepi , leniwi i mysla ze im wszytsko wolna bo pradziadek zbieral bawelne....jeden z drugim kupi na ulicy 9mm i mysli ze jest gagsta.

99% czarnych to zalosna grupa ludzi ktorzy nie nadaja sie do niczego innego jak smazenia frytek w burger kingu ( nie wypowiadma sie o czarnych z innych krajow , bo nie mialem okazji ich obserowac )

Ważne że ty zostałeś stworzony do szczytnych celów ;) A pisząc takiego posty pokazujesz tylko to że to ty jesteś

bezmózgi , tepi

Zupełnie jak autor owego bloga :)

Ludzie śmieją się (szczególnie w Polsce i Europie) z każdego kto jest inny niż "normalny obywatel"! Śmieją się z czarnych, żółtych, hip hopowców, metali, punkowców i innych ludzi którzy odbiegają od owej "normalności"! Tak samo ja moge powiedzieć że słuchasz techna i nosisz włosy na żel jak pedałek... Dżizas, świecie ogarnij się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko czekałem na taka odp

nie ważne do czego ja zostałem stworzony ,ale ważne jest to co miałem okazje obserwować w stanach przez długi czas.

Moja wypowiedz jest w 100% obiektywna,wszystko zaczerpnięte z tego co widziałem , słyszałem a nie ze STEREOTYPÓW !

pojechałem tam jako osoba tolerancyjna a wrocile jako osobnik ktory nie powierzy czarnemu pracy lepszej niz w fast foodzie.

A Ty mieszkałeś w stanach? A możne sam masz styl ubierania ala "czarnuch" ? Kim Ty jestes aby negowac wypowiedzi ludzi którzy opisuja swoje doświadczanie (jakże trafne )

Ps.I tylko szkoda mi ty głupio-mądrych polek ktore otaczaja sie czarnuchami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możne sam masz styl ubierania ala "czarnuch" ?

Człowieku, aż widać że z Polski! -.- Tak, i jakiś problem?! Nie wiem kto cie wychował ale chyba nie wpoił ci do łba że każdy może się ubierać jak chce i być kim chce! Jeśli tego nie pojmujesz i unormowujesz się do zasad ogólno przyjętych przez tych "normalnych" to musisz mieć strasznie nieszczęśliwe życie -.- Szkoda mi cie, naprawde... Ale może nie jesteś jeszcze stracony?? Prosze, nawracaj się - http://www.youtube.com/watch?v=9CfXxpiGB00 :)

Kim Ty jestes aby negowac wypowiedzi ludzi którzy opisuja swoje doświadczanie (jakże trafne )

A kim ty jesteś aby miliony ludzi o innym kolorze skóry (podejżewam że miałeś do czynienia z 10-30) uogólniać jako złych ludzi?! A pozatym za kogo ty sie masz?! Mogę wyrażać swoje zdanie na każdy temat, więc nie baw się w Boga -.-

Ps.I tylko szkoda mi ty głupio-mądrych polek ktore otaczaja sie czarnuchami

A mi szkoda np. takich głupio-mądrych polaczków jak ty -.- Niechcesz, to nie! Siedź dalej w jakiś pieprzonych zagrodach izolując się od ludzi o innym kolorze skóry, wierze itp. itd. Polska jest rajem dla takich jak ty więc wracaj! Tutaj jest miejsce właśnie dla takich jak ty ;)

Podsumowując... Jesteś rasistą, a rasistów się powinno wieszać za jaja! Tyle ode mnie, peace!

PS. Masz jakiś tik psychiczny czy jesteś za bardzo nerwowy? Bo nigdy nie kończysz słów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...