Skocz do zawartości

Ciekawa Strona O Zyciu I Zakupach W Usa-blog


donata771

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiscie, ze mozna scharakteryzowac pewien styl albo wymienic cala liste sklepow/designerow (G-Unit, Sean John etc.), od ktorych ciuchy nosza w ogromnej wiekszosci czarni. Plus maly odsetek "czarnych wannabe". Wystarczy przejsc sie do najblizszego mall'a zeby zobaczyc jak kompletnie inaczej ubrana jest banda czarnych nastolatkow, od bandy bialych nastolatkow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, aż widać że z Polski! -.- Tak, i jakiś problem?! Nie wiem kto cie wychował ale chyba nie wpoił ci do łba że każdy może się ubierać jak chce i być kim chce! Jeśli tego nie pojmujesz i unormowujesz się do zasad ogólno przyjętych przez tych "normalnych" to musisz mieć strasznie nieszczęśliwe życie -.- Szkoda mi cie, naprawde... Ale może nie jesteś jeszcze stracony?? Prosze, nawracaj się - http://www.youtube.com/watch?v=9CfXxpiGB00 :)

kaznodzieje od siedmiu boleści sie znalazł.

Oczywiście ze mam problem ze inspiracja i wzorem dla ludzi pokroju "ciebie sa czarni:

-rasa która jest najbardziej leniwa i unikająca pracy jak ognia (największy udzial % bezrobotnych przy podziale na rasy w usa)

-rasa nie posiadająca swojej kultury (gdzie widziałem "twoj" post gdzie pisałeś o czarnej kulturze "hip-hopowej - ale sie uśmiałem)

-rasa prezentując postawę roszczeniowa "jestem czarny , to wszystko mi sie należny"

-reprezentują 15% społeczeństwa, a zachowują sie jakby to bylo 90%

-tepi , bez ambicji , z najniższymi wynikami na maturze. Jezeli taki czarny dobrze gra w Football to jest szansa ze wyląduje na studiach.

-ludzie z wiecznymi kompleksami , próbujący sie dowartościować na wszytskie możliwe sposoby i do tego uwielbiający zwracać na siebie uwagę.

-ludzie nie dbający o swoje otoczenie, niszczący , demolujący wszystko (widziałem miasta ktore w latach 50 byly 100% biale a teraz sa kompletnie zniszczone i zrujnowane tylko dlatego ze czarni sie wprowadzili i zniszczyli wszystko - CHESTER PA)

-nadają sie na dilerów i do smażenia frytek

-można by wymieniać w nieskończoność.....

Przyjrzyj sie w lustrze i zacznij może doceniać to ze kim jesteś , ze swoim idiotycznym stylem ubierania przeżyłbyś kilka minut w dzielnicy czarnuchów.

A kim ty jesteś aby miliony ludzi o innym kolorze skóry (podejżewam że miałeś do czynienia z 10-30) uogólniać jako złych ludzi?! A pozatym za kogo ty sie masz?! Mogę wyrażać swoje zdanie na każdy temat, więc nie baw się w Boga -.-

nie znam wyrazu podejżewam ,ale za to znam wyraz podejrzewam.

Jeżeli masz problemy z czytaniem moich poprzednich postów ze zrozumieniem to moze zapisz sie na dodatkowe zajęcia? Na pewno maja cos takiego u "ciebie" w gimnazjum

Specjalnie dla "ciebie" :

-jestem kims kto mial okazje przez długi czas obserwować czarnych.

-począwszy od domu a skoczywszy na studiach cale zycie wbijano mi do glowy takie wartości jak: tolerancja, równouprawnienie. Poleciałem do stano i moje poglądy zmieniły sie o 180 stopni.

-w dyskusji ze mna nie powołuj sie na "boga" i instytucja kościoła,dlatego ze nie wierzy ani w jedno ani w drugie.

-wierze w to co widzę ,a nie w to co każą mi wierzyć inni.

-poznałem w zyciu ok 20 czarnych ,potem juz nawet nie tracilem czasu na poznawanie kolejnych ,charakterystykę 99% poznanych masz powyżej.

-charakter mojej pracy powodował ze miałem okazje widzieć jak zyja setki czarych, i 99% można wrzucić do jednego worka

A mi szkoda np. takich głupio-mądrych polaczków jak ty -.- Niechcesz, to nie! Siedź dalej w jakiś pieprzonych zagrodach izolując się od ludzi o innym kolorze skóry, wierze itp. itd. Polska jest rajem dla takich jak ty więc wracaj! Tutaj jest miejsce właśnie dla takich jak ty ;)

-zyłem zarówno w 14milonowej "zagrodzie" jak i 500 tys zagrodzie

-możne podzielisz sie swoja siostra z jakimś czarnym bratem?

-polska nie jest rajem dla mnie , ani ekonomicznym ,jak również mentalności społeczeństwa mi nie odpowida

Podsumowując... Jesteś rasistą, a rasistów się powinno wieszać za jaja! Tyle ode mnie, peace!

wieszać za jaja powiadasz? przemocą chcesz zwalczać ludzi posiadających inne zdanie jak "ty"? hmm W roku 1939 był juz taki jeden.....

Przeczytaj dokładnie definicje słowa "rasizm" , możne ze zdumieniem odkryjesz cos ciekawego o sobie?

Szczerze jednak w to wątpie aby "twoj" umysl żywiony papka o "kulturze hiphopowej"+"bredniach kościoła"+MTV byl w stanie pojąc cos więcej...

i do tego jeszcze te idiotyczne zakończenie zdania "peace"

PS. Masz jakiś tik psychiczny czy jesteś za bardzo nerwowy? Bo nigdy nie kończysz słów :P

tik,alergia na ludzi podobnych "tobie" , ludzi prawiących papkę o poprawności politycznej , poczekam az czarni zaczną sie wprowadzać do "twojego" sąsiedztwa i niszczyć wszystko... Szybko zmienisz zdanie.

ze swojej strony kończę ta dyskusje, pomimo ze to off top , to szkoda mi czasu na "kogos" kto na moje argumenty chce odpowiadać przemocą....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ze mam problem ze inspiracja i wzorem dla ludzi pokroju "ciebie sa czarni:

-rasa która jest najbardziej leniwa i unikająca pracy jak ognia (największy udzial % bezrobotnych przy podziale na rasy w usa)

-rasa nie posiadająca swojej kultury (gdzie widziałem "twoj" post gdzie pisałeś o czarnej kulturze "hip-hopowej - ale sie uśmiałem)

-rasa prezentując postawę roszczeniowa "jestem czarny , to wszystko mi sie należny"

-reprezentują 15% społeczeństwa, a zachowują sie jakby to bylo 90%

-tepi , bez ambicji , z najniższymi wynikami na maturze. Jezeli taki czarny dobrze gra w Football to jest szansa ze wyląduje na studiach.

-ludzie z wiecznymi kompleksami , próbujący sie dowartościować na wszytskie możliwe sposoby i do tego uwielbiający zwracać na siebie uwagę.

-ludzie nie dbający o swoje otoczenie, niszczący , demolujący wszystko (widziałem miasta ktore w latach 50 byly 100% biale a teraz sa kompletnie zniszczone i zrujnowane tylko dlatego ze czarni sie wprowadzili i zniszczyli wszystko - CHESTER PA)

-nadają sie na dilerów i do smażenia frytek

-można by wymieniać w nieskończoność.....

Nie wiem co ty miałeś za traumatyczne przeżycia z czarnymi ale na prawdę musiała dziać ci się krzywda o.O Tak się składa że żyłem przez pewien okres mojego życia w czarnej rodzinie w najgorszej okolicy w cały Londynie (a więc podejrzewam że i Anglii a nawet Europy :)) South-East London się kłania :P 19/20 osób spotkanych przypadkowo na ulicy było czarne, i co?! I mimo że z początku ciężko było się przyzwyczaić to po pewnym czasie stwierdziłem że nie różnią się w żadnym stopniu od białych! Pani domu rano nawet nie widziałem bo wychodziła bardzo wcześnie do pracy i późno wracała... Miała 3 przemiłych i grzecznych synów (jednego 6 latka i dwóch tak w okolicach 17-18 roku życia) Byli bardzo spokojni, wręcz nie śmiali... I nie mów mi że to Anglia a tamto to Stany Zjednoczone, bo tak na prawdę o angielskich czarnych (a szczególnie tych z południowego Londynu) krążą takie same przekonania jak o tych zza oceanu -.- Zresztą polecam obejrzeć ten filmik - http://www.youtube.com/watch?v=wniHB4OjNWA Oh ile to jest takich na temat Afro-Amerykańskich gett, a ja (mimo iż codziennie wieczorami sam wracałem tymi wszystkimi osiedlami do domu) nigdy się nie natknąłem się na żadne działalności gangów, dilerów narkotyków czy inne nieprzyjemności... BTW czarni nie mają swojej kultur?! Hahahahaha :lol: Błagam cię, nie pieprz za przeproszeniem głupot stary! Bo rasa czarna była najprawdopodobniej na tym świecie pierwsza, a już ich historia i kultura sięga czasów dalszych niż Polska czy większości innych krajów na świecie -.-

Przyjrzyj sie w lustrze i zacznij może doceniać to ze kim jesteś , ze swoim idiotycznym stylem ubierania przeżyłbyś kilka minut w dzielnicy czarnuchów.

Ty na serio mieszkasz w Stanach?! Bo gadasz jak ktoś kto się za dużo naoglądał filmów i dokumentów Discovery o.O Doceniam to kim jestem, podoba mi się jak się ubieram (i nie ubieram się jak "czarnuch" tylko ubieram się tak jak mi się to podoba i nikomu nic do tego!)

nie znam wyrazu podejżewam ,ale za to znam wyraz podejrzewam.

Każdy ma prawo popełnić błąd, a ty nie baw się w polonistę bo takich najbardziej nie znoszę -.-

wieszać za jaja powiadasz? przemocą chcesz zwalczać ludzi posiadających inne zdanie jak "ty"? hmm W roku 1939 był juz taki jeden.....

Przeczytaj dokładnie definicje słowa "rasizm" , możne ze zdumieniem odkryjesz cos ciekawego o sobie?

Szczerze jednak w to wątpie aby "twoj" umysl żywiony papka o "kulturze hiphopowej"+"bredniach kościoła"+MTV byl w stanie pojąc cos więcej...

i do tego jeszcze te idiotyczne zakończenie zdania "peace"

Przepraszam, pisałem to pod wpływem emocji a więc przyznaję się do błędu... Wiem co oznacza słowo "rasizm", na pewno rasizmem jest mówienie że 99 % czarnych to nieroby i lenie i nadają się do smażenia frytek w Burger Kingu (za kogo ty się w ogóle uważasz, huh?! o.O) Rasizm to nie jest jakiś tam normalny pogląd który każdy może sobie głosić, to jest obraza mienia całej rasy jak i każdego z osobna jej przedstawicieli, a to jest teoretycznie karane a powinno być praktycznie -.- A mój umysł nie jest żywiony żadną papką, za to widzę że twój jest nienawiścią

Tyle ode mnie! Nie mam zamiaru prowadzić konwersacji z rasistami, społeczeństwo powinno was zwalczać! Ale po pierwsze nie chce się kłócić z innymi ludźmi bo nie tędy droga (wiem że tego nie pojmujesz ale postaram się być lepszy ;)) Po prostu koniec tej durnej gadki i tyle!

PS. W ogóle to fajnie uogólniasz, poznałeś zaledwie ok. 20 Afro-Amerykanów (sam tak przecież powiedziałeś) a wypowiadasz się że ok. 40 milionów to nieroby, lenie i wszystko co najgorsze... A więc obserwując tylko ok. 0,000005 % Afro-Amerykanów wyrobiłeś sobie zdanie aż o 99 %, no nic tylko pogratulować ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o samych czarnych tez sporo prawdy, bezmózgi , tepi , leniwi i mysla ze im wszytsko wolna bo pradziadek zbieral bawelne....jeden z drugim kupi na ulicy 9mm i mysli ze jest gagsta.

99% czarnych to zalosna grupa ludzi ktorzy nie nadaja sie do niczego innego jak smazenia frytek w burger kingu ( nie wypowiadma sie o czarnych z innych krajow , bo nie mialem okazji ich obserowac )

Rozumiem że obserwowaleś 100% populacji czarnych w USA - gratuluję. Moje obserwacje są zgoła inne, ale pewnie i tak nie uwierzysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daniel a szkoda ze nie widziales w innych krajach to bys zobaczyl ze czlowiek niczym sie nie rozni od czlowieka,jak ma byc leniem to bedzie czy to we Francji,Niemczech,Kanadzie czy tez w USA

ja tam spotkalem pare osob i nigdy nie powiem ze 99% populacji do niczego sie nie nadaje ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Łoo matko...

To Polacy właśnie. Pozabijają, pozarzynają się o bloga, który pisze ktoś, kto swoim pisaniem nie ma najmniejszego wpływu na ich życie.

Nie odpowiada to, jak piszę- nie wchodzić, nie czytać, nie atakować tych, którzy czytają ze zrozumieniem i przyznają mi rację. Bo nie ukrywam, że nie wystarczy potrafić składać litery w słowa coś tam w języku ojczystym oznaczające - o wiele ważniejsze jest - rozumieć to o czym się czyta. A to sztuka dla wielu za trudna. Zatem www.pudelek.pl - tam się spotykajcie;)

Nie rozumiecie, że to historia jednostek tworzy rzeczy niezwykłe? Gdy usłyszycie że 9/11 zginęło ponad 3000 osób to jest to dla Was tylko... statystyka. Ale jak poznacie losty jednej z zabitych osób, od jej poczęcia, przez dzieciństwo, młodość, i nagłe przerwanie to dopiero do Was dotrze... Nie macie takich doświadczeń jak ja - tzn. jedynie, że nie doświadczacie! I tyle!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...