Skocz do zawartości

Jackie

Administrator
 • Zawartość

  3636
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1

1 obserwujący

O Jackie

 • Tytuł
  Rezydent FORUM

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Oak Park, IL

Ostatnie wizyty

8680 wyświetleń profilu
 1. My dokładnie o tym tutaj mówimy W każdej grupie zawodowej znajdują się idioci. Problem jest wtedy gdy reszta grupy kryje, usprawiedliwia, lub przemilcza tego typu zachowania.
 2. Chciałem Powiedzieć Że...

  Dwa lata po ślubie ale w związku 4 lata
 3. Chciałem Powiedzieć Że...

  Gratki! My mieliśmy 1 kwietnia
 4. Hm, chyba mówimy o dwóch różnych przypadkach. Ja mówię o historii aresztowaną pielęgniarką. W szpitalu byli, nie w szkole
 5. Problem w tym że ona się bała że... dostanie wpierdziel. Był już taki przypadek w Chicago. Póki była otoczona ludźmi szanse na pobicie były mniejsze.
 6. Dlaczego niby miałaby spokojnie dać się skuć??? To policjant złamał prawo i ona była tego świadoma. Jakby jej kazał ściągnąć gacie i wymalować twarz na zielono to też ma się zgodzić? Z tego co mi wiadomo nie wzięła ani centa z odszkodowania.
 7. Robisz sie stary. Ja przedstawiłam fakty: wyniki śledztwa Departamentu Sprawiedliwości oraz śledztwa dziennikarzy z CNN. Te dane można sobie bez problemu sprawdzić bo są dostępne w necie. Jak ktoś twierdzi że to fejk nius to ja po prostu nie mam o czym rozmawiać. Bo co to da? Ani ja tego kogoś nie przekonam ani on mnie
 8. Ty masz swoje zdanie a ja swoje. Z kimś kto wierzy w "fake news" trudno rozmawiać.Jak dla mnie EOT.
 9. Tak się składa że znam dość dobrze jednego z czołowych prawników zajmującymi się tzw. civil rights w Chicago. Od niego nasłuchałam się historii od których włosy stają dęba na głowie. Nikt nikogo sztucznie nie napędza i nie każdą sprawę sie wygrywa. Laquan MacDonald to znakomity przykład na horror związany z przemocą w policji. W związku ze skargami i protestami które się zaczęły po upublicznieniu filmu w którym policjant Jason Van Dyke strzela w chłopaka 16 razy, w tym 9 razy w plecy, DOJ wszczęło śledztwo. "DOJ announced the completion of their investigation and issued a "scathing report" in early January 2017, noting problems in a police culture of excessive violence, especially against minorities; and lack of training and oversight." Kolejny cytat, tym razem z CNN: ""The Chicago Police Department has about 12,000 officers. Like Van Dyke, 402 officers have 20 or more complaints on file in the database. The most complaints against any officer, according to the database, is 68. The database shows that of the 20 complaints against Van Dyke none resulted in discipline. Five complaints in the database were "not sustained," five were unfounded, four resulted in exoneration, five had unknown outcomes and one resulted in no action taken." BLM nie wzięło się znikąd.
 10. Zdecyduj się czy chcesz nowy samochód czy używany. Ja zawsze polecam kupować u dealera, ale to moja prywatna opinia. Znów - każdy będzie miał inna opinię. Ja od lat mam polisę w Progressive i b. sobie chwalę. Stawka będzie zależała od pojazdu, wieku, czasu posiadania prawka, na ile się ubezpieczasz, itp. Z reguły firmy mają FAQ na stronie internetowej, poczytaj. Możesz nawet zadzwonić i zapytać. Jak stać cię na kupno za gotówkę to bierz
 11. Może dlatego że policja jako grupa nie potępia tych czarnych owiec tylko wciąż gada o "bad apples" i gówno robi by to się zmieniło, często nawet ich krjąc. BTW w Chicago co chwila można przeczytać o skargach na policjantów i wygranych w sądzie sprawach. Jeszcze się nie zdarzyło by policjant zapłacił z własnej kieszeni, płaci miasto, czyli podatnicy.
 12. Tylko jeśli lecisz przez Pearson w Toronto lub Trudeau w Montrealu.
 13. Trollujesz, podjudzasz do awantur. Dostajesz bana za obrażanie forumowiczów.
 14. Masoni? Przestań trollować.
×