Jump to content

Jackie

Administrator
 • Content Count

  4,210
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  23

Jackie last won the day on July 22

Jackie had the most liked content!

Community Reputation

361

2 Followers

About Jackie

 • Rank
  Rezydent FORUM

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Oak Park, IL

Recent Profile Visitors

9,460 profile views
 1. To ja wam powiem że w NJ jako pięciolatka sama do szkoły chodziłam, na piechotę, dobre 7 przecznic. Podobnie jak wszystkie inne dzieci. Cholera, jak to się pozmieniało!
 2. W Chicago średni czynsz to 1800-2000.
 3. Ale my nie mówimy o luksusach. 3500 w okolicy gdzie mieszka Megan to jest normalny czynsz.
 4. Nie bardzo rozumiem co to wnosi do tematu? A tak na marginesie, 110K w Chicago to bardzo przyzwoita pensja. Na 2+2 już nie tak różowo, ale jak się rozsądnie wybierze dzielnicę to można całkiem spoko żyć, choć bez szaleństw.
 5. Ha ha, wyzwolenie Krakowa i urodziny mojego starszego syna! Młodszy z kolei urodził się 13go grudnia, w rocznicę stanu wojennego
 6. Na przyszłość pamiętaj: zrób zdjęcia i z nikim nie gadaj póki policja nie przyjedzie. Weź raport i o nic się nie martw, ty się z nikim wykłócać nie będziesz, od tego masz ubezpieczenie. Za stuknięcie w auto nikomu GC jeszcze nie zabrali
 7. Nie tylko w Polsce. Paryż w niektórych miejscach wygląda już jak Brooklyn.
 8. Nie będzie kontrowersyjne. Ja też tak uważam.
 9. Opuściłam Polskę 13 lat temu, więc wiele rzeczy które mnie zmobilizowały do przeprowadzki już są nieaktualne. Tym niemniej nie żałuję ani trochę.
 10. No to git. I nie jestem kolegą... wystarczy spojrzeć na lewo
 11. Nic nie widzę a jestem fanem IT
 12. Seattle jest koorewsko drogie, pojęcia nie mam dlaczego wybrali sobie miejsce gdzie ciężko utrzymać rodzinę z jednej pracy, no chyba że ma się b. wysokie zarobki. Nie ma w tym nic złego, pod warunkiem że ma się jakiś plan, w końcu większość osób decydujących się na emigrację z reguły zaczyna skromnie. Z ciekawości zapytam: co to jest tester?
 13. Mosbacher może co najwyżej brwiami postraszyć, ona nie ma nic do gadania w kwestii zniesienia wiz.
 14. Sorry, miałam odpisać i zapomniałam Z konkretnych rzeczy to raczej niewiele można zobaczyć, bo czasu niewiele. Ja po prostu połaziłabym po centrum, przepiękna architektura, fajne sklepiki, cała masa kafejek, kanały są super. Do muzeów się nie pchaj, kilometrowe kolejki są wszędziei, w lecie są nieziemskie tłumy. W godzinach wczesno-porannych jest ciut lepiej.
×
×
 • Create New...