Skocz do zawartości

Czy Był Ktoś W Dallas? Jakie To Miasto?


Nowojorczyk22

Rekomendowane odpowiedzi

A oprócz tych miejsc które wymieniłeś jest bezpiecznie?? Jakbyś porównywał bezpieczenstwo w najwiekszych Polskich miastach i to w Dallas? Czy raczej nie ta półka:) To kiedy ja porobie nocne foty, jak mnie napadną hehe. Też słyszałem od innych że Dallas jest niesamowitym miastem (czy to nie tam przypadkiem kręcili "Strażnika Texasu"?) A ludzie ogólnie jacy tam są? Bo wiesz w każdym miescie pewnie panują inne zwyczaje, inne klimaty. Dzięki za linka, zaraz będę ściągał, pozdro;)

W tych miejscach też jest przecież mało prawdopodobne że Cie zastrzelą :lol: Tylko są to głównie czarne dzielnice a jeszcze jako nieznajomy mogły by Cię spotkać nieprzyjemności... Nikt Cie nie napadnie! Zresztą nie ma sensu se na te dzielnice wymieniać bo nic tam przecież nie ma! Ogólnie wydaje mi się że w Stanach możesz się czuć bezpieczniej niż w Polsce ;) To znaczy... Przestępczość jest na innym poziomie, tak? Statystycznie jest większa niż w naszym kraju... W Polsce nie doświadczysz działań gangów ulicznych itp. ale takowe w Stanach doświadczysz na dzielnicach w których nie masz czego szukać a oprócz tego niespotkasz się raczej z tępymi łysymi drechami itp. -.- Fotki nocą będziesz mógł porobić bezproblemu! Zresztą... Człowieku! Dallas ma powierzchnie ok. dwóch Warszaw! A dodaj do tego jeszcze suburbs! Ogólnie i tak wydaje mi się że Dallas jest jednym z bezpieczniejszych molochów w Stanach, napewno bezpieczniejszym niż Houston :)

PS. Tak pozatym Dallas mimo że może nie największą to ma dość fajną polonie... Jako nieliczni mają nawet własne forum - www.dallas.pl (nie wiem czy mogę reklamować tutaj inne fora no ale trudno, miałem dobre zamiary :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...