Skocz do zawartości

Kurs Językowy Na Wizie Turystycznej?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! ;)

Możliwe jest uczęszczanie na kurs języka angielskiego podczas wyjazdu na wizie turystycznej?

W USA prawdopodobnie będę od października do połowy grudnia (o ile dostanę wizę). Głównym celem wyjazdu, poza zwiedzaniem, ma być właśnie nauka angielskiego i jednoczesne wykorzystywanie języka w praktyce.

Jeśli jest to możliwe, to prosiłabym o informacje o kursach językowych w Kalifornii. Zastanawiałam się także czy takie kursy organizowane są dla obcokrajowców różnych narodowości i prowadzone są całkowicie po angielsku, czy też musiałabym szukać kursu organizowanego przez Polaków.

Z góry dziękuję za jakiekolwiek odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz uczęszczać na kurs języka w wymiarze poniżej (niech mnie ktoś poprawi, jeśli się mylę) 20 godzin w tygodniu. 20 godzin i powyżej wymaga już wizy studenckiej. Wybierasz szkołę, zapisujesz się, przejdziesz zapewne placement test i już. Do szkoły uczęszczać będą studenci z całego świata, a zajęcia prowadzone są wyłącznie po angielsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! ;)

Możliwe jest uczęszczanie na kurs języka angielskiego podczas wyjazdu na wizie turystycznej?

W USA prawdopodobnie będę od października do połowy grudnia (o ile dostanę wizę). Głównym celem wyjazdu, poza zwiedzaniem, ma być właśnie nauka angielskiego i jednoczesne wykorzystywanie języka w praktyce.

Jeśli jest to możliwe, to prosiłabym o informacje o kursach językowych w Kalifornii. Zastanawiałam się także czy takie kursy organizowane są dla obcokrajowców różnych narodowości i prowadzone są całkowicie po angielsku, czy też musiałabym szukać kursu organizowanego przez Polaków.

Z góry dziękuję za jakiekolwiek odpowiedzi :)

Witam!

Ja również wybieram sie w pazdzierniku do Kalifornii (L.A.) na kurs językowy. Jadę tam na wizie studenckiej na 2 mies, kurs ma 18godz tyg, organizuje go międzynarodowa szkoła w downtown w L.A. Kurs jest w przystepnej cenie. Z tego co sie orientowałam fajne oferty kursow, właściwie całych, kompletynych wyjazdów ma 'As School of English' http://www.asenglish.pl/ , choć jeszce nie wiem jak to wygląda w praktyce:) Mimo wszystko mam zamiar zaryzykować.

pozdrawiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...