Skocz do zawartości

COCTAIL SERVER-dobra praca czy nie?


Rekomendowane odpowiedzi

(sorry, ze nie bardzo na temat i raczej Ci nie pomoge)

akurat dzisiaj rozmawialem z kumplem z kalifornii na temat work and travel i powiedzial, ze z jego doswaidczenia (jako bylego studenta) wynika, ze najlepsze prace to przy wszelkich uslugach gastronimicznych - kelnerowanie, barman.... itd itp tak wiec chyba dobrze wyjdziesz na tej pracy ;-) wiesz.... amerykanin + alkohol = dobry humor ----> dobre napiwki ;-) (tak mi sie przynajmniej wydaje ;-) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

A ja bylam coctail server przez dosc dlugi czas jak i tez food server. Praca jest latwa ale i stresujaca. Przez 8 godzin mowisz tylko jedno zdanie i sie usmiechasz, ale... napiwki zaleza od predkosci. To znaczy jak szybko te ''drinki'' rozniesiesz i zrobisz kolejna runde :) Trzeba sie duzo nachodzic. Niestety zdarza sie, ze ktos Cie potraci, mi sie zdarzylo, a koles ktory to zrobil byl na tyle niesymaptyczny, iz powiedzial, ze mu zalalam buty za 200$ i chce rozmawiac z managerem. W wielkie swieta to jest makbra, ludzie wrecz ciagna Cie za ubranie, aby dostac drinka i niekoniecznie zostawiaja napiwki. W tej pracy jednak zawsze mozna ich zignorowac co ja tez robilam :wink: Nie mozesz zaserwowac drinka komukolwiek kto nie gra, za to mozna starcic prace, wszedzie sa kamery. A niestety duzo ludzi nie gra tylko siedzi przy maszynach i wmawia Ci, ze wlasnie przegrali majatek tylko nigdzie nie bylo coctail server. Caly czas sprawdzaj ID kazdemu, ten kto nawet wyglada na 30, a nie ma ID nie serwuj. Kaz wyjsc, a jak nie wychodzi wzywaj ochrone. Pieniadze sa dobre, ale czasami czujesz za co je dostajesz. Bardzo duzo nazw drinkow i alkoholi do opanowania na samym poczatku, ale jest to do przejscia, ja musialam pisac test. Zwroc uwage na tak zwane ''uniformy'' ja mialam w miare normalny, ale w kasynie naprzeciwko to bym nie pracowala :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy później...

Przy takiej pracy angielski powinien być na poziomie komunikatywnym, do tego warto poznac kilkadziesiąt rodzajow drinków i z czym się je podaje, liczy sie też kontakt z klientem, uśmiech na twarzy no i ładna figura:)żeby uniform ładnie leżal, Gratuluję świetnej pozycji, to najlepsza praca jaką do tej pory miałam, największe zarobki przy najmniejszej odpowiedzialności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...