Skocz do zawartości

Gdzie Zrobic Badania Do K1 W Warszawie Aby Bylo W Jednym Miejscu?


gnievek

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Fajne to forum tylko olbrzymie, dlatego mimo że prawdopodobnie gdzies tam juz jest odpowiedź na to pytanie to moze ktos sie zmiłuje i mi podrzuci raz jeszcze potrzebny adresik pani lekarki... Gdzie udać się w Warszawie na badania zeby bylo wszystko w jednym miejscu? Bo mi sie nie chce fruwać i fruwać po tym zakorkowanym Pekinie.

To ja sprawdze odpowiedz niedlugo..

DZIENY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz, biorac po uwage fakt, ze sama robilam badania w poprzednim tygodniu i rowniez zalezalo mi na w miere jednej lokalizaji, opracowalam takowa. Najpierw RTG na ul Warynskiego 9 (na wynik czekasz godzine), pozniej badanie krwi na nobla 2 (tam czekasz 1-1,5 godz na wyniki), a nastepnie dwie ulice dalej wizyta u pani doktor na ul meksykanskiej 6:) przemiescic autobusem musialam sie tylko z RTG na badanie krwi, ale przystanek jest "dwa kroki" centrum radiologicznego, praktycznie kazdy autobus zawiezie cie na saska kepe i trwa to 10 min. Tak wiec wszystko w pol dnia i bez zbednej plataniny w korkach.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RTG oraz badanie krwi robisz "od reki" bez umawiannia sie. trzeba zadzwonic do pani doktor i sie umowic. zreszta powimmas dostac wszystkie informacje o badaniach z ambasady.tam jest numer tel do niej. koszt to 57 za RTG, 46 za krew oraz 250 za badanie ogolne.popros od razu o wypelnienie karty szczepien:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...