Skocz do zawartości

Gdzie O Wize F1


Rekomendowane odpowiedzi

a i jeszcze jedno skoro jestem na drugim roku tzn zaliczony teraz od pazdziernika ide na trzeci to czy nie moge sie przeniesc na uniwersytet na 2 lata i zrobic Bachelor? tylko od poczatku najpierw 2 lata college(albo mniej zalezy ile mi zalicza) + 2 lata uniwer, jak myslicie? mam w sumie duzo przedmiotow tylko nie wiem czy mi je uznaja na uniwesyt. bo w college powiedzieli ze mi zalicza

sorki ze tak pytam ale nie chce w rodzinie wyjsc na idiotke;/ i pchac sie gdzie nie trzeba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsza metoda - weź indeks, naucz się go po ang (żebyś mogła tłumaczyć), lub weź angielską wersję, idź na wybrany uniwersytet, powiedz, że masz taką sytuację, i zapytaj się z kim możesz o tym porozmawiać, umów się na spotkanie i oni już Ci powiedzą co Ci zaliczą, co nie itp. Inaczej się tego nie dowiesz. A oni tutaj są naprawdę pomocni i cieszą się jak przychodzą studenci z pytaniami, więc wal jak w dym!

ale szczerze, jeśli jeszcze nie masz i-20 w ręce, i nawet nie zdałaś TOEFL, nie ewaluowałaś przedmiotów, to nie masz szans zacząć we wrześniu szkoły tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...