Skocz do zawartości

White Center


B-Boy

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli lubisz takie miasta (Ja osobiście uwielbiam! :D Właśnie gustuje w takich 20-30 tysięcy xd)... :) Polecam Ci pobrać program Google Earth (http://earth.google.com/download-earth.html) i sobie popatrzeć... Możesz zobaczyć jak wygląda miasteczko, centrum, domy, szkoły, restauracje, kina, sklepy muzyczne i co tylko tam sobie zapragniesz :) Poczytaj opinie na jego temat, także o lokalnym High School (A jest to tak na prawdę szalenie istotne, no chyba że nie zamierzasz zakładać rodziny ^^ Ale i tak przynajmniej jeśli chodzi o sport, to wszystko w takim miasteczku kręci się wokół szkoły średniej :)), jaki ma poziom, co oferuje jak tam stoi ze sportem itp. itd. Jest niedaleko Seattle, co można na pewno uznać jako plus :D

PS. Sprawdziłem, nie podoba mi się ;p Strasznie dużo projektów (a bardzo tego nie lubię) i okoliczne szkoły nie wyglądają zachęcająco xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie nie polecam. Zanim sie na dobre przeprowadzilem do Seattle mieszkalem w West Seattle na pograniczu White Center.

White Center jest raczej traktowane jako dzielnica Seattle ( aczkolwiek oficjalnie nia nie jest ).

Dlaczego nie polecam ? Cale West Seattle, wraz z White Center/Burien etc jest mocno car-centric, ze slaba komunikacja miejska do centrum Seattle. Nie byloby to zadnym problemem, gdyby nie fakt iz infrastruktura drogowa laczaca West Seattle z reszta miasta kuleje ( jak nie ma korkow to 25min samochodem, 30+ autobusem ale nie kursuja za czesto ). Od 2011 maja sie zaczac wieksze remonty 99-taki przy wjezdzie do downtown. W 2015 maja w koncu usunac ten okropny Alaskan Way Viaduct i zastapic go tunelem pod miastem, ale pierwsze lepsze trzesienie ziemi zamknie Viaduct na amen a wtedy podroz do maista z W. Seattle znacznie sie wydluzy.

Ze Seattle jest taka zasada, ze zanim sie przeprowadzisz, warto wiedziec gdzie bedziesz pracowal i od tego uzalezniac wybor miejsca zamieszkania. Niestety ale, glownie ze wzgledu na topografie terenu, w miescie sa duze korki (tyczy sie to takze autobusow) i mieszkajac np. w West Seattle a pracujac gdzies na Eastside bedziesz tracil pewnie godzine na dojazdy w jedna strone.

White Center nie jest zadnym ghettem ale do najbezpieczniejszych dzielnic nie nalezy. Z tego co sie orientuje, skupia prawie cala imigracje latynoska w Seattle, ktorej badz co badz malo w porownaniu do innych miast w USA, ale w White Center jest widoczna.

Na plus mozna zaliczyc tansze domy i czynsz.

Jesli koniecznie chcesz zostac w tej okolicy to Burien jest bezpieczniejsze i w przeciwienstwie do White Center ma male ale rozrastajace sie centrum ( Burien Town Square ). Albo Shorewood na zachod od White Center - tez dosyc jeszcze tania dzielnica a bezpieczniejsza i "milsza".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...