Skocz do zawartości

10.09.2009 Krakow


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dostalem promese wizowa:) Jestem szczesliwy chociaz nie wiem na ile ja dostalem:)

Rozmowa trwala nie wiecej niz 3 minuty. Konsul zadal 2 pytania drugi raz! Chcial sprawdzic poprawnosc moich odpowiedzi.

Dobrze ze mialem umowe o prace poniewaz chcial dokumentu ktory poswiadczy to ze jestem zatrudniony i moje zarobki;)

Rozmowa jest luzna;)

Dodam tylko ze jak na poczatku kazal polozyc palec srodkowy na skanerze to ja ........... wyciaglem palec wskazujacy do niego (kazdy wie w jaki sposob) a on sie zaczol smiac :)

Zrobilem to nieswiadomie......moze stres? Ale potem juz bylo luzno jak nie wiem co:D

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie co do zdjęcia ..

zdjęcie ma być 5x5 .. dobra a twarz jak ma być ustawiona ??

czy czoło musi być odsłonięte brwi czy uszy ?

nie chciałbym zrobić złego zdjęcia wiec pytam czy ktoś może się wypowiedzieć na ten temat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie co do zdjęcia ..

zdjęcie ma być 5x5 .. dobra a twarz jak ma być ustawiona ??

czy czoło musi być odsłonięte brwi czy uszy ?

nie chciałbym zrobić złego zdjęcia wiec pytam czy ktoś może się wypowiedzieć na ten temat ?

po pierwsze to sie nie stresuj;)

po drugie to jak powiesz fotografowi, ze chcesz zdjecie do amerykanskiej wizy to on nawet jesli tego nie robil, to znajdzie szybko w necie i zrobi odpowiednie zdjecie

glowa do gory!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, zeby wyjasnic sprawe ostatecznie - bo pomimo podania dokladnych zalecen ambasady niektorzy wciaz maja watpliwosci - podaje przykladowe, idealne zdjecie zgodne z wymogami (czyli ... musicie wygladac na swoim zdjeciu wizowym tak samo jak osoba na tej fotografii - jestem pewien, ze nie bedzie to skomplikowane i ze fotograf wykona odpowiednie ujecie): http://img180.imageshack.us/img180/2391/fotowiza.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...