Skocz do zawartości

10.09.2009 Krakow


Rekomendowane odpowiedzi

mam problem .. a raczej dylemat

jak planuje wyjazd na poczatek czerwca przyszlego roku ( oczywiscie wszystko uzgodnione ze szkola jesli chodzi o wczesniejsze wypuszczenie ze szkoly )

o wize bede sie staral za jakis miesiac moze 1,5 ..

i nie wiem czy we wniosku napisac ze planowany wyjazd to poczatek czerwca i wziasc ze soba zaswiadczenie ze szkoly ze wujazd w czasie nauki jest OK

i miec z glowy

czy napisac ze planowany wyjazd to sierpien ... i jak dostane wize poleciec w czerwcu ?

bo chyba gdzies czytalem ze to co ja podam we wniosku ds 156 to na granicy np na lotnisku w chicago oni maja te wszystkie dane co napisalem i jak sie zczaja ze tam napisalem w sierpniu a przylecialem na poczatku czerwca to moga mnie cofnac .. ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

po pierwsze: czemu miałbyś kłamać i pisać, że lecisz w sierpniu skoro chcesz w czerwcu?

szkoła nie ma nic do tego jaki tu widzisz problem? lepiej nie kłamać

po drugie: tak, oni te dane, które wpisujesz na formularzu mają u siebie i często je potwierdzają zadając ci konkretne pytania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz nie chodzi mi o to żeby kłamać ..

tylko ze podczas rozmowy zobaczą ze chce pojechać w czasie szkoły chociaż ze mam to zaświadczenie

no i sobie pomyślą : hmm w czasie szkoły chce jechać .. chyba nie powinien dostać wizy ...

no i bum ..

tego się tylko boje ..

nie chce kłamać .. na moim przykładzie . jak kłamie to się denerwuje

zresztą kłamanie nie zawsze pomaga a szkodzi .. wiem coś o tym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...