Jump to content

Hawaje Koniec Wrzesnia-poczatek Pazdziernika


mariano28

Recommended Posts

witam.nie z lodzi.planuje prywatny wyjazd na hawaje i jak bylby ktos chetny na kilka nurkow to wzialbym swoj sprzet i by sie cos zorganizowalo.najlepiej jak by sie znalezli jacys nurkujacy polacy mieszkajacy na hawajach i znajacy miejscowki.

Południowa strona: Maunalua Bay- miejsce gdzie wiele sklepów wozi swoich nurków, Hanauma Bay- rewelka znana na cały świat- rafa koralowa i miliony ryb (i tysiące turystów- trzeba się tam pojawić ok. 6 rano, żeby mieć najlepsze warunki i omijać trzody w ABC za 5$ za WalMartu), Waikiki Beach- to wiadomo.

Zachodnia strona: Electric Beach- rury z elektrowni z gorącą woda wychodzą kilkaset metrów w Ocean, nurkujesz wśród dosłownie tysięcy ryb na obszarze kilkudziesięciu metrów. Najlepsza do polowań- na Hawajach nie potrzeba licencji na polowanie z harpunem i kuszą, musisz tylko znać ograniczenia sezonowe i ilościowe.

Północna strona: Alii Beach, Waimea Bay, Laniakea Beach (tu prawie zawsze możesz spotkać Honu-żółwie morskie)

To najbardziej popularne miejscówy, generalnie można nurkować wszędzie i zawsze będzie to niesamowite doświadczenie. Jeżeli wejdziesz do jakiegokolwiek sklepu nurkowego na Waikiki to Ci powiedzą gdzie jeszcze można zaliczyć fajne nury, nawet jakieś mapki za friko będą mieli, jak będziesz zainteresowany polowaniem to poproś też o darmową broszurę z info jakie miejsca są limitowane (np. Maunalua i Waikiki), jakie są limity na rozmiary i kiedy jest sezon na co.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...