Skocz do zawartości

Moge Byc Nauczycielka?


pau_k

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

akualnie jestem w stanach i zaczynam szkole, najpierw program esl, a pozniej major, aktualnie jest to science ,technology and society, ale moge to zmienic i taki mam zamiar. Mysle ze chcialabym byc nauczycielka, i najchetniej chcialabym pracowac z malymi dziecmi, dlatego tez chetnie wybralabym early childhood education. Ale uslyszalam opinie iz jako ze nie jestem stad (znaczy z ameryki) to nie bede miala takiego akcentu itd a ze dzieci ucza sie wymawiac poprawnie slowa itd.

Moze ktos z was lub waszych znajomych, rodziny itd skonczyl taki kierunek i znalazl prace,moze wiecie gdzie moge sie dowiedziec wiecej o takiej sytuacji itd

pozdrawiam i dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze chcialabym byc nauczycielka, i najchetniej chcialabym pracowac z malymi dziecmi, dlatego tez chetnie wybralabym early childhood education. Ale uslyszalam opinie iz jako ze nie jestem stad (znaczy z ameryki) to nie bede miala takiego akcentu itd a ze dzieci ucza sie wymawiac poprawnie slowa itd.

A kto Ci powiedzial to o akcencie i wymowie? Nie mam pojecia jakie sa wymogi zeby byc nauczycielem, ale widzialam nauczycieli tutaj w Stanach w przedszkolu i w podstawowce, z ktorymi naprawde ciezko sie bylo po angielsku porozumiec, a jednak uczyli dzieci, wiec chyba nie jest az tak zle. U mnie na uczelni tez sa wykladowcy z przeroznych krajow i wiekszosc z nich slabszy albo mocnejszy, ale jakis obcy akcent ma i nikomu to nie przeszkadza, wiec ja bym sie najpierw z jakiegos wiarygodnego zrodla dowiedziala jak jest, a dopiero potem decydowala o swojej przyszlosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa to ewidentne bzdury co ktos ci powiedzial. Na bardzo drogich uczelniach amerykanskich jest pelno profesorow ze swiata i wykladaja a co dopiero w szkolach podstawowych. Akcent nie jest zadna przeszkoda

Prosze oto przykladowa witryna w NYC jak zostac nauczycielem. Pogoogluj w innych miejscach. Pamietaj ze wiarygodne info bedzie na witrynach z koncowka gov

http://schools.nyc.gov/TeachNYC/default.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...